Нам вдалося змінити принцип взаємовідносин бізнесу та влади - Путілов

Нам вдалося змінити принцип взаємовідносин бізнесу та влади - Путілов


28-29 травня у Центрі Олімпійських видів спорту «Прибрежний» у Лазурному проходив Всеукраїнський фестиваль «Здорова молодь - здорова нація», який проводиться за підтримки Міністерства молоді й спорту України. На церемонії нагородження переможців фестивалю був присутній перший заступник Міністра молоді та спорту України, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, голова Херсонської обласної федерації Андрій Балонь, керівник Центру Олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов.

- Цей Фестиваль знаменує дві речі. По-перше, держава змінює підхід до підтримки спорту. Раніше уся увага була прикута до спорту великих досягнень. Це важливо, але досвід багатьох країн доводить, що треба не меншу увагу приділяти масовому спорту. Тож ми почали виділяти кошти на проведення саме таких фестивалів, до участі у яких залучаємо активну молодь. Другий аспект - це заохочення бізнесу до вкладання коштів у розвиток спортивної інфраструктури. В нас будуються спортивні об’єкти, але переважно за державні кошти. Спортивна арена, яка побудована у «Прибрежному», це виключно приватні інвестиції. Вважаю за необхідне підтримувати бізнес, який вкладає у спорт, надає якісну та конкурентну послугу, - зауважив Ігор Гоцул.

Нам вдалося змінити принцип взаємовідносин бізнесу та влади - Путілов


Вітаючи фіналістів Всеукраїнського фестивалю Андрій Путілов зазначив, що рік тому він взяв на себе зобов’язання побудувати сучасну спортивну арену та показати, що краще бізнесу ніхто не зможе надавати спортивні послуги.

Нам вдалося змінити принцип взаємовідносин бізнесу та влади - Путілов


- Своїм прикладом ми даємо сигнал, що у 50 кілометрах від анексованого Криму можна інвестувати. Такими об’єктами, що міняють сутність взаємовідносин між державою та бізнесом, ми розвиваємо Україну та рухаємо її уперед. Держава має замовляти послуги у бізнесу, а бізнес якісно задовольняти потреби спортсменів. Це той принцип, який зараз підтримує керівництво Міністерства молоді та спорта, намагаючись надати українським спортсменам найкращі умови для тренувань та зборів, - вважає Андрій Путілов.

Нам вдалося змінити принцип взаємовідносин бізнесу та влади - Путілов


На фестиваль у «Прибрежний» приїхали 17 команд з різних областей України. Цього разу кращими стали представники Волинської області, друге місце у команди з Рівненської області, третє місце поділили команди з Житомирської та Полтавської областей.

Приєднуйтеся до каналу “Буква” Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!

Viktoriya1995
Viktoriya1995 от 10 июня 2019 03:05
Если у вас на работе или дома заблокирова
085; доступ к этому или любому другому сайту Используйте тор браузер он обходит все возможные блокировки провайдеров. https://tor-browser-vpn.ru/
Добавить комментарий

Оставить комментарий