На Херсонщині до Кубка Путілова потрапили вже троє фіналістів

На Херсонщині до Кубка Путілова потрапили вже троє фіналістів

Черговий відбірковий етап Кубка з футболу Путілова Андрія відбувся минулими вихідними в Білозерці. Між собою змагалися вісім команд з Білозерського району. Останні тренування перед змаганнями. Вчитель фізкультури з Кізомиса Руслан Синчук привіз шкільну команду на футбольний Кубок Андрія Путілова.
На Херсонщині до Кубка Путілова потрапили вже троє фіналістів

У традиційних змаганнях діти беруть участь вже втретє. «Впевнений, що навіть хлопці, які сьогодні програють, все одно переможці. Ви розберете футбольну гру, подумаєте, які були помилки, і наступного разу обов’язково виграєте. Головне – ніколи не здаватися. От сьогодні коли ви виходили перед початком змагань і оголошувалися команди з різних населених пунктів, я був сповнений гордості за те, що це мої земляки. Тому що то виходили козаки, майбутнє України», - з такими словами до учасників Кубка звернувся засновник змагань Андрій Путілов.
На Херсонщині до Кубка Путілова потрапили вже троє фіналістів

Перед змаганнями виконується традиційний ритуал – орел чи решка мають вказати, які команди гратимуть першими і на якій частині поля. А далі – в бій. Фортуна посміхається не всім, десь пропускають гол. Прикро, але гра є гра і правила зобов’яний знати кожен. -По ногам не можна бити, інакше буде жовтка картка, штрафні будуть, - пояснює семирічний футболіст Антон Авдєєв. А от для двох братів-блондинів із Білозерки Сергія і Олексія футбол взагалі більше, ніж футбол. Хочуть бути схожими на кумирів – Роналдо і Мессі.
На Херсонщині до Кубка Путілова потрапили вже троє фіналістів

Нагадаймо, перші футбольні змагання Андрій Путілов організував десять років тому. Традиція прижилася, Кубок став улюбленим турніром для школярів. «Коли я був у віці цих хлопчаків, проводив багато часу у дворі, граючи у футбол. І саме спорт зробив мене фізично сильним, а ще – він загартовує і мотивує завжди йти вперед», - розповів Андрій Путілов. Третій відбірковий етап Кубка видався емоційним.

У ньому перемогла команда Білозерської загальноосвітньої школи № 2. Переможці двох попередніх етапів – команди з Микільського і Чорнобаївки. Заключні два відбіркові етапи незабаром відбудуться в Херсоні. Команди, які показали кращу гру, візьмуть участь у фіналі Кубка Андрія Путілова, який в кінці травня відбудеться у Центрі олімпійських видів спорту «Прибрежний» у Лазурному.

Добавить комментарий

Оставить комментарий