У Скадовському районі очільником обласної юстиції проведено виїзд з питань несплати аліментів.

У Скадовському районі деякі органи місцевого самоврядування досі не затвердили перелік об'єктів, де на суспільно корисних роботах можуть відпрацьовувати боржники по аліментам. Причиною називали нестачу коштів. Аби розібратись у ситуації, очільник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський, разом із начальником обласної філії Центру пробації Оксаною Кузьмич вирушили до Скадовського району, с. Красне, аби зустрітися із сільским головою та визначити причини проблеми. На території села проживає троє неплатників аліментів, у яких немає майна та роботи. І відпрацювати борги перед власними дітьми їм ніде. Після конструктивної бесіди голова пообіцяв знайти кошти на оплату суспільно корисних робіт боржників протягом кількох місяців.
У Скадовську проведено зустріч із матерями, чиї діти не отримують аліменти, запрошено державних виконавців аби знайти шляхи вирішення проблеми. Окрім цього, матері змогли більше дізнатися про проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО», ініціативи #ВідповідальнеБатьківство, як скористатись послугами муніципальної няні та куди можна звертатись за безкоштовною правовою допомогою.
Проблеми з організацією суспільно корисних робіт для неплатників аліментів є і в курортному Скадовську. У місті є затверджений перелік об’єктів, на яких можуть працювати боржники, але місцева влада теж нарікала на недостатнє фінансування.
« Сподіваюсь, вже найближчим часом це питання більше не виникатиме.
Дякую усім за конструктивну співпрацю та роботу задля захисту прав дітей. Херсонська юстиція стоїть на захисті ваших прав!» – зазначив головний юрист області.
У Скадовському районі очільником обласної юстиції проведено виїзд з питань несплати аліментів.

Добавить комментарий

Оставить комментарий