Зустріч з громадою Подвір‘ївки Кельменецького району

Зустріч з громадою Подвір‘ївки Кельменецького району

Максим Бурбак:

Довгоочікувана зустріч з громадою Подвір‘ївки Кельменецького району. Відверто поговорили про проблеми села.

Найголовніші - відсутність дорожнього сполучення з районним центром та добудова водопровідної мережі по селу. Прозвітував про свою роботу:

-Завдячуючи урядовій підтримці ми відремонтували першу частину водогону, проект другої частини подано на розгляд.
-Приємно чути слова директора школи, після проведених заходів з енергозбереження та підвищення енергоефективності вперше за всі роки цієї зими дітям було тепло в приміщенні. Повідомив, що на черзі утеплення даху. Тому, і наступної зими, і надалі в школі буде тепло і затишно.

-Вдалося відстояти інтереси громади у конфлікті з Укрзалізницею. Минулого року бюджет громади недоотримав понад 500 тисяч гривень від звільнення Укрзалізниці від податку на землю в межах села. В держбюджеті цього року ми цю пільгу скасували. Адже це додаткові надходження місцевих бюджетів. А грошей як завжди не вистачає. Особливо на співфінансування ремонту доріг. Це одна з ключових вимог для співпраці з облавтодором.

Обговорили і загальнодержавні питання. Не оминули і питання Приватбанку. Заспокоїв. А от обурення несправедливими додатковими платіжками від Чернівціоблгазу поділяю. Вкотре наголосив: не сплачувати жодної додаткової гривні газовим аферистам. Платити лише за показами лічильника.

Добавить комментарий

Оставить комментарий