"Едельвейс" святкує 35-річчя зі дня заснування колективу

"Едельвейс" святкує 35-річчя зі дня заснування колективу

Понад 160 учасників, батьки та родичі вихованців, гості та друзі народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України ансамблю танцю "Едельвейс" 6 квітня святкували 35-річчя зі дня створення колективу. Подія відбулась у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша, передає ПІК.
"Едельвейс" святкує 35-річчя зі дня заснування колективу

Свій день народження колектив святкує творчо, пропонує увазі глядачів улюблені, вже знайомі та прем’єрні номери. Дітки віком від 5 до 16 років виходили на сцену театра та демонстрували свою майстерність. Зрозуміло, що за красою хореографічних композицій, легкістю рухів та яскравістю образів стоїть важка щоденна праця самих виконавців, а також викладачів, хореографів, костюмерів, акомпоніаторів. І, звичайно, батьків, які підтримують і дітей, і викладацький колектив.
"Едельвейс" святкує 35-річчя зі дня заснування колективу
"Едельвейс" святкує 35-річчя зі дня заснування колективу

Тому цілком логічно, що багато слів привітань та щирі побажання лунали на адресу керівника хореографічно-естетичного комплексу «Едельвейс» заслуженого працівника культури Світлани Якуби. Також присутні дякували педагогам-хореографам: Якубі Олегу, Набокої Олені та акомпаніаторам Степановій Наталії та Сливі Сергію Миколайовичу.
Привітати іменників з днем народження прийшли представники Департаменту освіти та науки ХОДА, міського управління освіти, колеги з Центру дитячої та юнацької творчості.
Також колектив та батьків привітав керівник Херсонського Механічного заводу та Центру Олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов:
- Колектив "Едельвейс" - це гордість Херсона. Коли йдеться про професіоналізм, масштабність і видовищність, то це завжди про "Едельвейс". Для вас не існує нездійсненних завдань, оскільки ви домагаєтеся результату величезною працею і постійними тренуваннями. Я бачив не раз, на що здатні вихованці з "Едельвейса" на міських заходах, під час вашого відпочинку в "Прибережному". Велике спасибі за те яскраве шоу, які ви показали під час відкриття легкоатлетичної арени і чемпіонату Криму по легкій атлетиці у листопаді 2018 року. Та легкість, з якою ви танцюєте - це результат кожного учасника колективу, усієї команди в цілому і, звичайно, це заслуга вашого керівника Світлани Якубы. Дуже радий, що мав честь бути причетним до того, щоб ваш керівник отримала звання заслужений. Вона цього варта! Бажаю колективу, Світлані Якубі творчих перемог! Батькам - пишатися своїми дітьми, які прославляють Херсон і Україну. "Едельвейс" - це бренд, це знак якості, - зазначив Андрій Путілов.
"Едельвейс" святкує 35-річчя зі дня заснування колективу
"Едельвейс" святкує 35-річчя зі дня заснування колективу

На святі танцю велика увага була присвячена батькам, які завжди приходять на допомогу, а також розділяють радощі. Колектив давно став великою родиною: тут разом працюють над вдосконаленням майстерності діток та разом відпочивають та подорожують.


Для довідки:
Комплекс «Едельвейс» засновано у 2006 році беззмінним керівником, заслуженим працівником культури України, відмінником освіти України, Світланою Валентинівною Якубою. Основою створення комплексу став ансамбль танцю «Едельвейс», який з легкого «па» Якуби Світлани Валентинівни діє з 1984 року. В 1999 році колективу присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив», в 2008 році – «Народний художній колектив», а в 2013 році звання підтверджено.

JefferySmary
JefferySmary от 10 апреля 2019 15:08
[url=http://rabotaonlinefree.ru/zarabotat-v-internete-na-frilanse-bez-vlozhenij-
novichku-kwork/] [/url], http://rabotaonlinefree.ru/zarabotat-v-internete-na-frilanse-bez-vlozhenij-novic
hku-kwork/
. !!!
Fastest Electric Cars in the World
Fastest Electric Cars in the World от 19 апреля 2019 09:17

Friend, this web site might be fabolous, i just like it. Fastest Electric Cars in the World 

Digital software download
Digital software download от 23 апреля 2019 15:09

Friend, this web site might be fabolous, i just like it.Digital software download

paint spraybooth
paint spraybooth от 30 апреля 2019 05:13

Friend, this web site might be fabolous, i just like it.  paint spraybooth

sdsd
sdsd от 3 мая 2019 08:21

Friend, this web site might be fabolous, i just like it.Panama Facebook page statistics

tokyo
tokyo от 12 мая 2019 16:13

Friend, this web site might be fabolous, i just like it.Panama Facebook page statistics

afiya ali
afiya ali от 17 мая 2019 13:23

Voice and video calls, Share photos, Group chat, Completely free! imo free video calls and chat

ali khatri
ali khatri от 19 мая 2019 03:53

I really like your writing style, great information, thankyou for posting.carpet cleaner

digitinc
digitinc от 21 мая 2019 05:34

A good towards a terrific degree remarkable webpage passage. Our company is extremely relieved in your webpage passage. My organization is extremely rather happy to search your blog. Relating to bookmark your websites meant for near future updates. ??????

Free Guest Posting Site List
Free Guest Posting Site List от 31 мая 2019 13:50

For those of you who are not quite familiar with content marketing, blogging and SEO, guest posting is an act of writing and publishing a blog post or an article on someone else’s blog or website. Your work may or may not be compensated financially. This purely depends on whether the website/blog offers a financial incentive for your contributions. Free Guest Posting Site List

digitinc
digitinc от 9 июня 2019 17:33

Good weblog as well as completely exceptional. That you can do some thing far better however we nevertheless state this particular ideal. I'm amazed through the info you have about this weblog. It's very useful as well as educational as well as I truly discovered a great deal from this. ?????

Добавить комментарий

Оставить комментарий