"Яценюк ще в 2015-му вносив закон про прозорість підприємств оборонки", - Бурбак

"Яценюк ще в 2015-му вносив закон про прозорість підприємств оборонки", - Бурбак

У 2015 році уряд Арсенія Яценюка запропонував парламенту законопроект про прозорість державних компаній, спрямований на знищення корупції, зокрема й на оборонних підприємствах.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, повідомили в прес-службі НФ.

Він підкреслив, що якби цей законопроект набув чинності у вигляді, який був запропонований урядом Арсенія Яценюка, корупція в оборонній сфері не мала б шансів.

"Хочу нагадати, що ще в 2015 році Кабінет Міністрів Арсенія Яценюка подав у парламент законопроект №3062, який збільшував прозорість державних компаній. Це стосувалося і підприємств "Укроборонпрому". Це було б запобіжником для можливих корупційних схем. Якби ініціативи уряду Арсенія Яценюка запрацювали в тому вигляді, як було запропоновано, цієї ганьби ми б сьогодні не мали", - наголосив Максим Бурбак.

Довідка.

Законопроект 3062, ініційований Кабінетом Міністрів Арсенія Яценюка, був прийнятий парламентом у лютому 2016 року. Він запроваджував прозорість діяльності всіх підприємств, у тому числі підприємств оборонно-промислового комплексу. Після накладення вето та повторного розгляду законопроекту із переліку підприємств, які підпадали під дію закону, було вилучено підприємства ОПК.

Добавить комментарий

Оставить комментарий