Кандидат в Президенти Сергій Тарута - представник здорового глузду в політиці

Кандидат в Президенти Сергій Тарута - представник здорового глузду в політиці

Напередодні виборів президента соціологи щодня годують народ України результатами опитувань і рейтингів претендентів на пост Президента держави.

Виборцю, недосвідченому в політичному закуліссі, дуже легко розгубитися в суперечливих рейтингах кандидатів. Як же зробити правильний вибір 31 березня? «Виборці повинні розумно підходити до майбутніх виборів. І проголосувати за тих, хто не тільки на словах, а й на ділі зможе зробити Україну багатою, мирною і щасливою.

Віддати голос за порядних і патріотичних професіоналів, які мають високу репутацію, дієву стратегію розвитку країни та ефективну команду для перетворень», - впевнений Ігор Семенчев, голова Херсонської міської організації ПП «Основа». Обирати главу держави треба виходячи зі здорового глузду. Обирати треба ретельно. Не можна помилитися. Тому що нинішні вибори – це останній шанс для України вибратися з прірви убогості та розвалу.

Кандидат в Президенти України Сергій Тарута вважає справою честі реалізацію своєї передвиборної програми, у якій мир і благополуччя українців зводяться в ранг національної ідеї.

Сергій Тарута – вибір для розсудливих українців.

Добавить комментарий

Оставить комментарий