Допомагати хочеться соціально активним людям - Путілов

Допомагати хочеться соціально активним людям - Путілов

У минулому році в Лазурному на Херсонщині відкрили спортивну арену, яка поклала початок створенню Центру Олімпійських видів спорту на узбережжі Чорного моря.

Проект реалізовується на 100 відсотків за рахунок коштів інвестора. Чи буде соціальна складова в цьому проекті? І чи зобов'язаний бізнес брати на себе соціальне навантаження, допомагаючи владі і жителям?

На ці питання відповідає ініціатор створення Центру - Андрій Путілов: «Якщо говорити про спортивну інфраструктуру "Прибрежного", то мова йде про доступну ціну на послуги. При великій кількості місць і гідній якості це дуже суттєво. А зароблені кошти будуть вкладені в цей же об'єкт, в чому і суть бізнесу.

Ну і потім там, де є необхідність, я завжди готовий прийти на допомогу. Наприклад, в 2014-му році в «Прибрежному» абсолютно безкоштовно відпочивали до ста дітей Героїв Небесної сотні, в 2015-му - діти учасників АТО, в 2016, 2017, 2018 роках - юні футболісти, фіналісти Кубка Путілова. Безсумнівно, хтось потрапить в цю категорію і цього літа, - каже Андрій Путілов і додає: - Допомагати хочеться соціально активним людям, а ось якщо «все пропало», опустили руки і т.д., просто не комфортно співпрацювати.

Людина повинна знати, що, в першу чергу, все залежить не від доброго дядька, не від того, хто прийде і щось дасть, а від кожного з нас».

Добавить комментарий

Оставить комментарий