Сергій Тарута - гарант приходу інвестицій

Сергій Тарута - гарант приходу інвестицій

Як майбутній Президент України, Сергій Тарута зобов'язується реалізувати розроблений його командою план дій по оздоровленню банківського сектора і відновленню роботи цього сектора в інтересах економіки країни та стабілізації національної валюти. Це поверне інвесторам упевненість і стимулюватиме їх вкладати ресурси в економіку України.

«Єдина модель, яка може врятувати країну – інвестиційна. А інвестори не йдуть в Україну, так як немає елементарної довіри до керівництва. Важливий також факт привабливості бізнесу. Це означає, що податкова система повинна бути комфортною. Цей весь комплекс і забезпечує мікроклімат приходу інвестицій. Без них у нас майбутнього немає», - коментує голова Херсонської міської організації партії «Основа» Ігор Семенчев.

Без зміни політики з кредитної на інвестиційну країна приречена на зовнішнє управління - кредитори диктуватимуть порядок денний реформ і підтримувати боргову залежність країни з метою отримання спекулятивного прибутку.

Президент Сергій Тарута стане гарантом приходу в Україну серйозних іноземних інвестицій. Репутації промисловця довіряє світове фінансове співтовариство - міжнародні банки давали йому кредити під високу репутацію на дуже вигідних умовах. Тарута вже веде переговори з міжнародними партнерами України про притягнення до України $ 120-150 мільярдів інвестицій.

Віримо, що з Сергієм Тарутою Україна заробить інвестиції!

Добавить комментарий

Оставить комментарий