Незалежно від посад, прізвищ покарання повинні понести всі, хто причетний до злочину – Путілов про справу Гандзюк

Незалежно від посад, прізвищ покарання повинні понести всі, хто причетний до злочину – Путілов про справу Гандзюк

У п'ятницю, 8 лютого, відбулася досить напружена сесія Херсонської обласної ради. Херсонщина гримить на всю Україну і за її межами у зв'язку з вбивством Катерини Гандзюк і гучними прізвищами можливих організаторів злочину.

Свою оцінку ситуації дав Андрій Путілов: - Сталася велика трагедія. Пам'ятаю той день, коли це сталося. У мене не було телефону батька Каті, я набрав її соратника - Володимира Миколаєнко. Міський голова разом з Катериною Гандзюк, яка була його помічником, приїжджали і на будівництво спорт-арени в Лазурне, і з інших питань ми зустрічалися і спілкувалися. Запитав, яка допомога потрібна. Звичайно, не вкладається в голові, як таке могли зробити з молодою жінкою, відібрати життя у людини і єдину дитину у батьків. Боляче, що це сталося в моєму рідному місті, цьому немає ніякого виправдання. Важливо, щоб правоохоронці і суди поставили крапку в цій трагедії. В незалежності від посад, прізвищ покарання повинні понести всі, хто причетний до злочину, - каже Андрій Путілов.

Путілов вважає, що важливий акцент на економічній складовій даного злочину. Адже не секрет, що після нападу на Катерину Гандзюк викоилось багато схем, які діють на території Херсонщини, наприклад, знищення лісу.
- Можете перевірити, - каже Андрій Путілов, - перебуваючи на посаді голови ОДА, я тільки на самому початку підписав вже підготовлений і завізований до мене пакет документів по санітарній вирубці лісу. Але запідозривши, що це відпрацьована схема заробітку за допомогою браконьєрських рубок лісу, вирішив процес призупинити.

До мене приходили лісники і говорили, мовляв, жучки і павучки з'їдять дерева після пожежі. Я відповідав - нехай краще жучки їдять, ніж вирубають браконьєри.

Добавить комментарий

Оставить комментарий