У Посад-Покровському гостював Дід Мороз

У Посад-Покровському гостював Дід Мороз

Сьогоднішній розвиток інфраструктури, стан школи, садочку, клубу та інших об`єктів соціальної сфери Посад-Покровського Білозерського району доводять, що залучення інвестицій, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, дають результат. Є гроші на розвиток громади. У цьому переконався Андрій Путілов, який 27 грудня відвідав цей населений пункт для того, щоб за гарною багаторічною традицією привітати діточок з новорічними святами.

Учнів молодшої школи та вихованців дитячого садочку розважали казкові герої разом з аніматорами, а потім Андрій Путілов з головою сільської ради Леонідом Шевченком перетворилися на помічників Діда Мороза та вручили солодкі подарунки кожному.

- Приємно бачити усміхнені обличчя дітей, чути, що батьки задоволені умовами у школі та садочку, - каже Андрій Путілов.
- Буває, що вирішальним фактором для дорослого при відповіді на питання: поїхати за кордон чи у місто працювати, є саме те, чи задоволені вони або навпаки, умовами, які створені у селі. А це й школа, садочок, харчування, можливість займатись спортом, творчістю. Бачу, що в Посад-Покровському є майбутнє, бо люди саме тут хочуть жити та працювати.

Вітаючи громаду Посад-Покровському з прийдешніми святами, Андрій Путілов побажав дітям та дорослим здоров`я, щастя та родинного затишку.
У Посад-Покровському гостював Дід Мороз
У Посад-Покровському гостював Дід Мороз
У Посад-Покровському гостював Дід Мороз

MHR Writer
MHR Writer от 29 декабря 2018 14:37

Regular visits listed here are the easiest method to appreciate your energy, which is why why I am going to the website everyday, searching for new, interesting info. Many, thank you!   MHR Writer

Webdesign
Webdesign от 31 января 2019 10:02

Going to graduate school was a positive decision for me.

Webdesign

Webdesign
Webdesign от 23 февраля 2019 23:11

This website and I conceive this internet site is really informative ! Keep on putting up!

Webdesign

back linking
back linking от 24 февраля 2019 10:24

Very educating story, saved your site for hopes to read more!  back linking

Webdesign
Webdesign от 25 февраля 2019 19:12

Thanks for sharing this information. I really like your blog post very much. You have really shared a informative and interesting blog post with people..

Webdesign

Добавить комментарий

Оставить комментарий