Ігор Семенчев: «Ми подолаємо демографічну кризу!»

Ігор Семенчев: «Ми подолаємо демографічну кризу!»


Підтримка сім'ї є дієвим засобом вирішення демографічної кризи в Україні, що останніми роками лише погіршується.

Чисельність населення країни катастрофічно скорочується. Так, за роки незалежності населення України вже зменшилася практично на 10 млн. чоловік, і сумна тенденція, на жаль, не згасає. «Одна з причин зниження народжуваності – вважає голова Херсонської міської організації партії «Основа» Ігор Семенчев, - є відсутність підтримки молодим сім'ям з боку держави.

Раніше вже робилися спроби зупинити цей негативний тренд, але вони виявилися безуспішними. Причина - в формальності або недостатній дієвості Програм державної підтримки», - переконаний Ігор Семенчев. Сьогодні молодь кинута напризволяще, більшість молодих людей десятиліттями туляться під дахом у найближчих родичів. Через це багато молодих пар не поспішають офіційно реєструвати шлюб, а якщо це і роблять, то нерідко розлучаються, що підтверджує сумна статистика розлучень в Україні.

«Молоді сім'ї повинні відчувати себе впевнено і захищено. Величезну впевненість і оптимізм на довгі роки молодим людям додає наявність у них власного житла», - підкреслює лідер Херсонського міського осередку партії. Партія «Основа» поверне повагу до української родини. Особливо - до молодої сім'ї, яка зважилася у цей непростий час народити дитину. Партія «Основа» забезпечить зниження високих рівнів інфляції та облікової ставки НБУ, внаслідок чого кредити в Україні подешевшають у 2-3 рази. Програма «Принципи поваги» передбачає також істотне збільшення державної допомоги батькам при народженні дитини - до 100 тис. грн. при народженні першої дитини, до 200 тис. грн. - другої, 300 тис. грн. - третьої.

Проблема розвитку сім'ї стала однією із головних тем, що обговорювалися на з'їзді партії «Основа» в Києві у вересні 2018 року. Ролі сім'ї у створенні процвітаючої України присвячений стартовий розділ політичної платформи «Наша Основа», схваленої з'їздом. Реалізація програмних цілей партії «Основа» з економічного розвитку України сприятиме збереженню і процвітанню сімей, а згодом - підвищить народжуваність та істотно поліпшить демографічну ситуацію в країні.

Добавить комментарий

Оставить комментарий