Україна – новий та вільний ринок – Андрій Путілов

Україна – новий та вільний ринок – Андрій Путілов

Слоган “Україна – новий та вільний ринок” херсонське металургійне підприємство Механічний завод розмістило на своєму стенді у Лондоні, де проходила Світова металургійна конвенція.

– Дуже важливо позиціонувати можливості та відкритість України, українського бізнесу на міжнародних майданчиках, – каже голова правління Механічного заводу Андрій Путілов. – Ми були єдиним підприємством з України на цьому потужному заході, за результатами якого формується світова політика в металургійній галузі.

Путілов впевнений, що треба розповідати світові, потенційним інвесторам, фінансистам про зміни, які відбуваються в нашій країні. В світі дуже багато вільних грошей, пропозицій, необхідно тільки ними скористатися, заявити про готовність, не боятися труднощів, які нам дуже добре знайомі. Це й корупція, й застаріла система державного управління, відсутність дерегуляції у економіці, недосконалі реформи...

– Своїм прикладом Механічний завод демонструє інвесторам, що в Україні є успішні приклади впровадження іноземних інвестицій. Наприклад, у Лондоні ми були разом з нашими канадськими партнерами, з якими в нас зараз тісна співпраця. Цього літа вони приїздили до нас, мали змогу побачити все та вивчити ситуацію. Вибір зроблено на користь співпраці з заводом. Закликаю й інших виробників з України розповідати за межами нашої держави про залучення інвестицій, про роботу з інвесторами. Разом ми зможемо зламати стереотип про те, що в Україну не вигідно вкладати інвестиції. На своєму прикладі ми знаємо, що співпраця є успішною. Треба доносити світу, що Україна – новий та вільний ринок, – закликає Андрій Путілов.

Добавить комментарий

Оставить комментарий