Цього року на Херсонщині понад 300 приватних домогосподарств встановили сонячні станції

Цього року на Херсонщині понад 300 приватних домогосподарств встановили сонячні станції

За 8 місяців 2018 року у Херсонській області приватні домогосподарства виробили 6228,2 кВт-год «зеленої» електроенергії.

За цей період понад 300 приватних домогосподарств встановили сонячні станції і підключилися до «зеленого» тарифу.

Жителі Херсонської області мають змогу відчути переваги "зеленого тарифу", звернувшись до віконець N1 і N2 Сервісного центру по вул. Пестеля, 5 з наступними документами: заява-повідомлення; однолінійна схема підключення генеруючої установки; копія договору про користування електричною енергією; копія паспорта заявника; копія ідентифікаційного номеру заявника; довідка з банку (оригінал) про відкриття рахунку (для перерахування коштів); сертифікат на встановлене обладнання (фото панелі та інвертор).

За 9 місяців 2018 року сонячні електростанції, що знаходяться у власності юридичних осіб - підприємств та товариств, згенерували і поставили AТ «Херсонобленерго» 297 МВт-год електроенергії. У січні-вересні було введено в експлуатацію 32 промислові СЕС.

Нагадаємо, раніше ми вже детально розповідали про "зелений тариф".

Игорь
Игорь от 8 января 2019 21:19

Приветствую друзья! На нашем портале можно взять срочно деньги в долг или дать деньги под проценты другому лицу. Будем рады видеть вас у нас. У нас можно найти инвестора или стать инвестором.

Добавить комментарий

Оставить комментарий