Сміттєва проблема: в Херсонській області лише 37% населених пунктів централізовано вивозять ТПВ

Сміттєва проблема: в Херсонській області лише 37% населених пунктів централізовано вивозять ТПВ

У Херсонській області централізований збір і вивезення твердих побутових відходів з 630 населених пунктів організовано тільки в 235, а це 37%.

Як повідомляє прес-служба облуправління Держпродпотребслужби, повністю охоплені цією послугою Високопільський, Каланчацький, Нововоронцовський райони та Херсон.

У сільрадах, де відсутня спецавтотехніка, виходять з положення, використовуючи автотранспорт фермерських господарств. Крім того, частина населення, що має особистий транспорт, вивозять сміття на звалища самостійно.

Головна причинна відсутності централізованого збору та вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) - немає комунальних підприємств, які цим би займалися. І не визначені виконавці робіт з вивезення ТПВ.

Тому районні управління відомства направили ініціативні листи на адресу органів місцевого самоврядування з рекомендаціями про необхідність визначення виконавців робіт з вивезення сміття; впровадження роздільного збору ТПВ; розробку схеми санітарної очистки; забезпечення належного прибирання територій; своєчасного вивезення сміття; недопущення утворення стихійних звалищ тощо.

Крім того, питання виноситься на розгляд комісій з питань ТЕБ та НС.

Добавить комментарий

Оставить комментарий