Фільм про українських контррозвідників на Донбасі знімали в Херсоні

Фільм про українських контррозвідників на Донбасі знімали в Херсоні


Військовий детектив режисера Зази Буадзе розповідає про групу українських контррозвідників, які намагаються запобігти диверсії в зоні АТО.

Про це повідомила прес-служба Державного агентства з питань кіно.
У широкий український кінопрокат «Позивний «Бандерас» виходить 11 жовтня. Картина знята компанією «Три-я-да Продакшн» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистрибуцією стрічки займається компанія Ukrainian Film Distribution.

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Дуже символічно, що стрічка «Позивний «Бандерас» з'явиться в кінотеатрах саме на Покрову, в День захисника України. Адже головний герой картини - це збірний образ справжнього українському - сильного, хороброго, здатного відстоювати свою землю і перемагати в боротьбі за нього. Сподіваюся, глядач гідно оцінить цю картину, бо вона зроблена якісно, з любов'ю до України та до кінематографа».

Режисер-постановник - Заза Буадзе, відомий по постановці фільму «Червоний» 2017-го року.

За основу сценарію, написаного Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, взяті щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» і розповіді воїнів АТО.

Фільм розповідає про те, як восени 2014-го року в зоні АТО група контррозвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнко (позивний «Бандерас») намагаються запобігти диверсії та знешкодити російського підривника «ходок». Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села «Бандераса», яке він давно залишив. Місцеві жителі ставляться до нього як до зрадника, а до українських військових - як до ворожої сили. Коли завдання майже виконана, диверсант тікає разом із заручниками. Відлік часу пішов на хвилини, а під загрозою відтепер не тільки односельці, а й улюблена жінка «Бандераса».

Проект картини став одним з переможців Дев'ятого конкурсного відбору Держкіно.Перед початком зйомок режисер проінтерв'ював понад 100 бійців, які воювали на сході України в різних місцях і підрозділах.

Для підготовки і достовірної роботи всі головні герої були на 7 днів спрямовані на базу підготовки спецвійськ у Кропивницького. Там актори разом з солдатами жили в казармі, пристрілювалися і набували всіх початкових навичок, необхідних для бійця. Завдяки цьому до початку зйомок їх вже не можна було відрізнити від справжніх спецназівців.

Знімальний період фільму розпочався в травні 2017 року і проходив в Херсонській та Одеській областях, а закінчився в Києві 29-го червня того ж року.

Назва: «Позивний «Бандерас»
Жанр: військовий детектив, мелодрама
Хронометраж: 113 хвилин
Режисер: Заза Буадзе
Продюсери: Сергій Баранов, Ольга Клименко, Ігор Волков
Оператор: Олександр Земляний
Сценарій: Сергій Дзюба, Артем Кірсанов
Художник-постановник: Юрій Ларіонов
Актори: Олег Шульга, Юлія Чепурко, Антон Андрющенко, Олег Волощенко, Сергій Лефор, Микола Зміївської, Володимир Романко, Олег Онещак

Добавить комментарий

Оставить комментарий