Херсонця намагалися побити п'яні поліцейські

Херсонця намагалися побити п'яні поліцейські

Херсонець Олексій Попов поскаржився в соцмережі на те, що його намагалися побити поліцейський і його приятель, звільнений з органів. Обидва агресори були п'яні.

За словами городянина, він з цими правоохоронцями стикався раніше. Одного поліцейського через ситуацію з Олексієм і ще через ряд порушень звільнили зі служби, а іншому винесли сувору догану.

Вчора вночі, розповів херсонець, він на своїй машині під'їхав до магазину на вул. Перекопської. Магазин розташований навпроти одного з популярних нічних закладів міста.

Звідти, стверджує постраждалий, "вивалилися" його старі знайомі. Побачивши винуватця своїх бід, вони вирішили з ним розквитатися.

Олексій Попов встиг закритися в автомобілі. Агресори намагалися його звідти витягти, тому пошкодили йому транспортний засіб.

Херсонець додав, що за фактом нападу написав заяву в поліцію.

Глава патрульної поліції Херсонської області Костянтин Дронгаль прокоментував ситуацію так: "Це ваші земляки. Мені шкода, що деякі колеги паплюжать нашу форму. Саме тому деякі з них звільнені, а деякі БУДУТЬ звільнені! Кожен отримає на те що заслуговує, але не варто всіх судити по окремим. Будьте розумніші за це".

Добавить комментарий

Оставить комментарий