У Херсоні мешканці п'ятиповерхівки бояться, що їхній будинок завалиться

У Херсоні мешканці п'ятиповерхівки бояться, що їхній будинок завалиться

Проблеми в багатоповерхівці почалися після землетрусу три роки тому

У Херсоні мешканці однієї з п'ятиповерхівок живуть зі страхом, що їх будинок завалиться в будь-який момент. Після землетрусу на його стінах з'явилися тріщини і щілини в перегородках.

Місцеві чиновники вже три роки стежать за руйнуванням п'ятиповерхівки, але ніяких заходів, щоб зупинити процес, не вживають. Жителі вже і протестували на дорогах, і голодували в мерії, але ситуації це не змінило. За словами мера Херсона, багатоповерхівка руйнується не через дії землетрусу, а через зволоження фундаменту будинку. Міський голова зазначив, що рішення щодо усунення проблеми влада ухвалюватиме після висновків експерта, але коли це буде – не повідомив.

У зв'язку зі сформованою ситуацією журналісти зв'язалися з експертом. Його висновок – невтішний.

"Експлуатуватися як житловий будинок – неможливо, адже занадто великі деформації. А от зняти аварійність – можливо. І деякий час жителям можна пожити, поки їх не відселять. Цю будівля в майбутньому потрібно буде зносити", – розповів експерт Вадим Сердюк.


Щоб відремонтувати будинок, міські депутати повинні проголосувати за виділення на це грошей. В департаменті житлового господарства сподіваються почати ремонт до кінця року.

Добавить комментарий

Оставить комментарий