На Херсонщині головний бухгалтер, яка покривала свою дочку, втекла в Росію

На Херсонщині головний бухгалтер, яка покривала свою дочку, втекла в Росію

Каховські правоохоронці подали в міжнародний розшук шахрайку, яка півроку прикривала доходи сільського комунального господарства, займаючи посаду головного бухгалтера.

У селищі Тавричанка Каховського району Херсонської області шахрайка попросту втекла зі своєю сім'єю в Росію від правоохоронних органів України.

Як виявилося, головбух Тавричанської комунально-житлової служби влаштувала на роботу свою дочку, яка, по суті, нічим там особливо не займалася. Однак, подаючи відповідні звіти в службу декларації, турботлива мама вказувала зовсім інші цифри і дані про роботу свого чада, обдуривши при цьому податкову на п'ятнадцять тисяч гривень.

Після того, як цей епізод шахрайства став явним, головним бухгалтером зацікавилися правоохоронці. Однак залучити її до відповідальності і якихось штрафних санкцій вони не встигли. Жінка разом з сім'єю виїхала з країни на територію Росії.

Зараз вона оголошена в розшук і після повернення в Україну її чекає суд і покарання за неправомірну розтрату державних грошей.

Добавить комментарий

Оставить комментарий