На Херсонщині хочуть закрити школу через пожежну та техногенну небезпеку

На Херсонщині хочуть закрити школу через пожежну та техногенну небезпеку

Загальноосвітню школу I-III ступенів No 5 Новокаховської міськради можуть закрити.

На цьому в суді наполягає обласне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники звернулися до суду з позовом проти керівництва ЗОШ через пожежну та техногенну небезпеку. Вони вимагають зупинити подальшу експлуатацію приміщення та території навчального закладу, яке знаходиться в Таврійську, на вул. Каховська, 42, до повного усунення порушень. Позов розглядає суддя Херсонського окружного адміністративного суду Віталій Попов.

Згідно інформаційної системи управління освітою, у зазначеній школі 20 класів, 504 учні, 47 персоналу, директор - Віктор Нестерович.

Керівництво школи просило залучити в якості другого відповідача Новокаховську міськраду, який відповідає за фінансування та матеріально-технічне забезпечення навчального закладу. Однак суд в цьому відмовив, оскільки міськрада - джерело фінансування, але це зовсім не означає, що він є порушником вимог з безпеки.

Справу призначено до розгляду в судовому засіданні на 2 жовтня о 8 год. 30 хв. в приміщенні Херсонського окружного адміністративного суду за адресою: м Херсон, вул. Філатова, 29.

tyui
tyui от 17 декабря 2018 18:56

Интересный фильм колледж 2001 года выпуска в хооршем качесве и с отличным переводом https://cinema-hd.club/films/dramy/kolledzh_2001/4-1-0-22055

Добавить комментарий

Оставить комментарий