На Арабатській стрілці сельчани зупинили будівництво «Царської дороги» (ВІДЕО)

На Арабатській стрілці сельчани зупинили будівництво «Царської дороги» (ВІДЕО)

Вчора в село Стрілкове на Арабатській стрілці привезли дорожню техніку і близько 18 години (!) Робочі «Полтавабудцентр» почали проводити грейдерування для будівництва «Царської дороги» по вулиці Береговій. Однак, роботи тривали недовго.

Місцеві активісти заблокували техніку і зупинили будівництво. Їх вимоги не змінилися - спочатку дорога по вулиці Центральній, а потім - по вулиці Береговій.

На місце прибув голова Стрілківський сільської ради Олександр Пономарьов. Але конфлікт залагодити не вдалося. Активісти зв'язалися з нардепом Сергієм ХЛАНЬ і губернатором Херсонщини Андрієм Гордєєвим. Після обговорення ситуації стрелковчанам пообіцяли почати роботи по вулиці Центральній, а будівництво «Царської дороги» призупинилося.

Нагадаємо, що на будівництво дороги по вулиці Береговій в Стрілковому, яку охрестили «Царської дорогою», виділяється 83 млн гривень. Але громада Стрілецького вимагає в першу чергу побудувати дорогу по вулиці Центральній.

А недавно стало відомо, що фірма «Полтавабудцентр», якій довірили будівництво «Царської дороги», виявилася замішаною в масштабному розкраданні посадовими особами Служби автомобільних доріг коштів Дорожнього фонду через дорожні підряди.
ВІДЕО (Увага присутня ненормативна лексика):

Добавить комментарий

Оставить комментарий