Просуваючи продукцію в Європу, ми зберігаємо робочі місця в Україні – Путілов

Просуваючи продукцію в Європу, ми зберігаємо робочі місця в Україні – Путілов

Представникам українського бізнесу треба перейти до активної фази просування своєї продукції та послуг у Європі. Інколи треба вести навіть агресивну політику, доносити про свої здобутки та можливості через участь у міжнародних виставках, конференціях, виробникам треба ставати лобістами власних інтересів. Це призведе до збереження існуючих робочих місць та створення нових. У цьому впевнений голова правління Механічного заводу Андрій Путілов.

Наразі Путілов очолює делегацію заводу на спеціалізованій металургійній виставці у польському місті Кельце.

«Позиція «все пропало, бо робочі руки та кращі уми виїжджають з країни» не сприяє розвитку економіки, - впевнений Андрій Путілов. – Такі ж процеси відбувалися у багатьох країнах Східної Європи, у тому числі у Польщі, яку зараз не впізнати у порівнянні з ситуацією 1990-х років. Нам тоді розповідали про шокову терапію, про реформи у цій країні, а ми дивилися та вважали, що це шлях не для нас, що нам потрібні більш зважені та поступові реформи. І до чого це призвело? Україна втратила темпи розвитку економіки, хоча стартові позиції у нас з країнами Східної Європи були схожі».


Путілов впевнений, що Україні треба терміново переходити від реформ в соціальній сфері до реформ економічних.

«Тільки реформи в реальному секторі економіки нададуть можливість перетворити Україну на державу зі стабільною економікою. В цьому процесі важливі синхронні кроки бізнесу, виробництва та влади. Тоді буде й робота, й ріст ВВП, й інтеграція в європейську спільноту на рівних засадах», - вважає Андрій Путілов.

Добавить комментарий

Оставить комментарий