Аеропорт "Херсон" отримав міжнародну нагороду

Аеропорт "Херсон" отримав міжнародну нагороду

Аеропорт "Херсон" отримав визнання на всесвітньому рівні. Під час 5-го Міжнародного авіаційного форуму "Аероконгресс-2018" керівництво отримало кубок "Аеропорт року" і нагороду за розвиток туризму ".

Херсонський аеропорт отримав міжнародне визнання
Захід проходить сьогодні в новому терміналі Міжнародного аеропорту "Одеса". У ньому беруть участь представники різних гілок української влади, Державіаслужби, керівники аеропортів, представники іноземних авіакомпаній, різні інвестори, виробники техніки.

"Аероконгресс" - найбільша авіаційна конференція, яка проводиться в нашій країні щорічно з 2013 року. Тому визнання міжнародного аеропорту "Херсона" на такому рівні дійсно престижно.

Нагадаємо, в серпні організатори масштабного форуму Агропорт Херсон Південь 2018 вручили подяку директору Віталію Кучеруку та колективу комунального підприємства "Херсонські авіалінії" Херсонської обласної ради. Нагороду аеропорт отримав за виконану працю в підготовці терміналу і території до заходу, яке проходило в період 26-28 липня. У вересні Міжнародний аеропорт "Херсон" зустрів стотисячного пасажира. Серед планів - найближчим часом з міжнародного аеропорту "Херсон" будуть запущені рейси лоукост Ryanair.
Аеропорт "Херсон" отримав міжнародну нагороду

Добавить комментарий

Оставить комментарий