Херсонські нардепи «косяком» полетіли до ВР

Херсонські нардепи «косяком» полетіли до ВР

Херсонщина, як уже повідомлялося, вийшла на перше місце в Україні з онкозахворювань. Щодоби від раку та інших подібних захворювань тут помирає 5 осіб, а 12 нових з'являється. Сьогодні ж, за умови величезного навченого і підготовленого персоналу, включаючи 10 кандидатів наук і незабаром докторів, лікувати доводиться на апаратурі 60-х років.

І ось після акції відчаю «з шапкою по колу», понад 600 тисяч гривень виділив Генічеський район як міжбюджетні трансфери для придбання медичного обладнання обласного онкодиспансеру. До цього гроші виділяли ОТГ - деякі до 8 000 000 гривень, депутати, пересічні громадяни, депутати, пенсіонери, коротше як у ВВВ на літак для Мересьєва.

30 000 000 виділяє облрада, на виїзному засіданні бюджетного комітету ВР в онкодиспансері було обіцяно виділити необхідну суму, а це 300 000 000 грн, для трьох лінійних прискорювачів та діагностичної апаратури. Все заявляють про підтримку створення «Південного онкологічного центру» на базі херсонського онкодиспансеру, але далі цього справа поки ніяк ...

Народні депутати від Херсонщини і не тільки подають заявки для виділення коштів з держбюджету на 2019 рік. Це радує і вселяє оптимізм тому, що все більше чиновників і депутатів включаються в орбіту. Дуже шкода, немає з нами Володимира Демьохіна, з ним, я впевнений, ми б уже давно забули про нові прискорювачах і діагностичної апаратури.

І тільки мер Херсона тихо «сидить на морозі», прикинувся дрантям, і не відсвічує. При тому, що в Херсоні знаходиться 40% всіх онкохворих області, на допомогу в лікуванні яким в рік виділяється з міського бюджету 20 000 000 гривень. До речі й захворюваність в місті вдвічі вище, ніж по області в цілому. Мер сам озвучив, що досить багато депутатів хворіють.

Він же як таран все намагається вибити для Сальдо 50 000 000 гривень на мостоперехід, за умови що до цього все 33 000 000 доларів з нього були тупо вкрадені. А чи не в цьому причина такого маніакального завзяття?

Слава Україні!

Добавить комментарий

Оставить комментарий