У Херсонській області побудують унікальний винний готель

У Херсонській області побудують унікальний винний готель

Багато інвестиційних проектів були представлені на Форумі «Таврійські горизонти» на панельній дискусії «Туристична інфраструктура з міжнародними практиками. Інвестиційні перспективи для Херсонщини », модераторами якої виступив президент Національної туристичної організації України, радник першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга.

Як повідомляє прес-служба ОДА, зокрема ПрАТ «ДМК «Таврія» реалізує проект з розвитку винного туризму.

Марк Шухман, керівник Департаменту з питань розвитку туризму ЗАТ «ДМК «Таврія » пропонував присутнім під час презентації виступити партнером в реалізації проекту будівництва готельного комплексу ТАВРІЯ СПА РЕСОРТ.

В ході дискусії він розповів, що проект передбачає: реконструкцію чинної будівлі - колишнього санаторію Таврія - в готель на 59 номерів від класу економ до люкс, облаштування паркової ландшафтної зони, будівництво конференц-зали, ресторан, фітнес зони, пляжу, СПА-центру.

У Херсонській області побудують унікальний винний готель


Марк Шухман підкреслив, що пріоритет - створення комфортних умов перебування кожного гостя з чудовим післясмаком: оригінальний дизайн будівлі забезпечує максимальну кількість апартаментів з панорамним видом на Дніпро. Площа земельної ділянки - 0,78 га, а площа забудови - 3978 кв.м, в т.ч. - 697 кв.м. нового будівництва.

«Унікальність ідеї - оздоровлення продуктами виноробства. Ми пропонуємо послуги на основі виключно енотерапевнічніх і створених на базі винограду / вина продуктів. Повинні готелі як напрямок туризму в світі відносно молодий, але дуже прогресивний. У Європі перший бутік-готель був відкритий в 1999 році в Бордо, потім - традиція будувати повинні готельні поруч з винокурнями розлетілася по всьому світу. В Україні ця ніша тільки розвивається », - резюмував Марк Шухман.

Добавить комментарий

Оставить комментарий