Херсонська школа боксу може припинити своє існування

Херсонська школа боксу може припинити своє існування

Спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву (СДЮШОР) з боксу на стадіоні «Спартак» є одним з найбільш значущих спортивних об'єктів міста Херсона.

Понад 40 років в її стінах виховувалися кращі представники цього виду спорту, що прославляють наше місто на світових першостях.

А зовсім недавно виявилося, що херсонці ось-ось могли позбутися цього залу.

Першим тривожним дзвіночком стало зникнення тепла і гарячої води цієї зими. Від батьків і спортсменів почали масово надходити скарги на незадовільні умови тренувань.

Виявилося, зал відрізаний від теплопостачання. При температурі в приміщенні +2, природно, ні про які нормальних тренуваннях і мови бути не могло.

Останній ремонт Школи боксу був проведений в 2011 році за кошти Херсонської обласної організації Федерації боксу України. Тоді був приведений в порядок зал і службові приміщення. З того часу дана спортивна споруда не ремонтувалася і навіть в належному стані не підтримувалося. Така зима без опалення не пройшла для залу безслідно і завдала йому ще більшої шкоди.

Почавши з цієї ситуації, представники Херсонської обласної організації Федерації боксу України виявили й інші факти недобросовісного управління даними спортивним об'єктом. На всі питання по суті ситуації, що склалася директор СДЮШОР зрозумілих відповідей дати не зміг.

А останньою краплею послужила інформація про те, що в суді програно справу за позовом Херсонобленерго про стягнення з СДЮШОР 762 тис. Грн за те, що в електролічильник був вбудований «жучок», за допомогою якого красти електроенергія!

При цьому директор СДЮШОР ні в процесі перевірки співробітниками Херсонобленерго обладнання, ні в судовому засіданні брати участь навіть не вважав за потрібне. Тепер, завдяки такому керівництву, СДЮШОР повинна майже 800 тис. Грн. з урахуванням всіх судових витрат. Як і чиїм коштом їх погашати - незрозуміло ...

Відповідь на це питання в Херсонобенерго вже збиралися шукати за допомогою виконавчої служби, але на прохання Федерації боксу призупинили процес примусового стягнення в надії прийти до якогось мирової угоди.

Чергові спроби вплинути на директора СДЮШОР з метою якось направити ситуацію в конструктивне русло і почати шукати вихід з кризи, що склалася успіхом не увінчалися.

На підставі цього під час загальних зборів Херсонської обласної організації Федерації боксу України йому було оголошено недовіру, яке підтримали практично всі тренера і судді області з цього виду спорту.

Але на цьому історія не закінчилася, а тільки починається. Зараз директор СДЮШОР активно намагається залучити місцевий депутатський корпус у свою підтримку, шукає протекції у впливових людей в Києві, організовує замовні публікації в ЗМІ, нібито керівництво федерації робить все для знищення боксу в Херсоні.

Попри всі ці спроби довести СДЮШОР до банкрутства, Херсонська обласна організація Федерації боксу України має намір і далі робити все від неї залежне, щоб відстояти і відновити цей значущий для нашого міста зал і повернути йому колишню славу.

Впевнені, що і всі наші місцеві політики і чиновники також не дозволять залишити дітей на вулиці без спортзалу, що став для них рідним.

Віталій ВИБРАНСКІЙ
Віце-президент Херсонської обласної організації
Федерації боксу України

Джерело

Добавить комментарий

Оставить комментарий