В херсонській школі через корупцію вижили дитину, батько якої загинув в АТО

В херсонській школі через корупцію вижили дитину, батько якої загинув в АТО

Ближче до екватора вересня по школах і садкам зазвичай вже встигають провести батьківські збори, на яких тат і мам, дідусів і бабусь «радують» переліком так званих благодійних внесків: у фонд класу, на охоронця, сторожа, миючі засоби та мало що ще.

У цьому світлі особливо актуальним видається те, що тема шкільних поборів була порушена на недавньому засіданні мандатної антикорупційної комісії Херсонської міськради. Причому мова йшла про конкретну сім'ю, де в минулому навчальному році відбулися кричущі події.

Історія, розказана «Гривні» херсонкою Вікторією, була описана в матеріалі «Шкільне цькування: на Херсонщині над дітьми знущаються однокласники, їх батьки та навіть педагоги». Нагадаємо, нещадне цькування матері і її дитини з інвалідністю почалася з прояви антикорупційної позиції жінки й категоричного небажання здавати гроші в кишеню, а не на розрахунковий рахунок. Цькування вилилось в украй неприємні наслідки.

На комісії депутати акцентували, що Вікторія є вдовою загиблого в зоні АТО військовослужбовця, а тому сім'я однозначно потребує посиленої уваги як з боку держави, так і міської влади. Після заяви жінки про факти корупції в названій школі комісія направила до міськуправління освіти запит, відповідь на який вразив депутатів своїм балаканиною.

На звернення комісії заступник начальника міськуправління освіти відписались, що законодавство не забороняє внесення благодійних внесків і пожертвувань, виключно за згодою батьків. У листі заперечувалося (ну хто б сумнівався!), Що в школі No 47 батьківський комітет і адміністрація вимагали благодійні внески у заявниці та здійснювали психологічний тиск.

«Оскільки у громадянки ... виникла конфліктна ситуація з адміністрацією школи та класним керівником, з метою розгляду й об'єктивного вирішення питання проведено розширену раду. Батькам рекомендовано вибрати форми та методи виховання для корекції поведінки дитини », - написала чиновниця.

Якщо конфлікт не вирішиться, голова комісії Дмитро Ільченко рекомендував запросити на наступне засідання Вікторію, а якщо знадобиться - когось з управління освіти, а також поліції. Він не виключив і можливість створення прецеденту з винесенням питання на сесію.

Секретар Віталій Богданов резонно помітив, що за стилістикою листи з міськуправління освіти видно, що нічого не вирішилося: «Нам просто написали, як космічні кораблі борознять простори Всесвіту».

Нагадаємо, в цьому році Вікторії довелося перевести сина в іншу школу, але свою позицію вона принципово не змінює. До речі, переведення не перше. Жінка поскаржилася, що в школу No 47 віддала свою дитину після того, як навчальний процес в попередньому закладі завершився для хлопчика, і без того має проблеми зі здоров'ям, струсом мозку.

Добавить комментарий

Оставить комментарий