До дня міста в Херсоні побудували нову школу (ФОТО)

До дня міста в Херсоні побудували нову школу (ФОТО)

Херсону виповнилося 240 років. Подарунки на День народження, як для людини, так і для міста, бувають різними.

... Розвіється дим від бюджетних феєрверків, дощ змиє сліди заїжджих на годину поп-артистів, потемніють яскраві плакати на застарілих стінах міста, а надовго залишаться лише ті подарунки, які залишаться в Херсоні та принесуть реальну користь багатьом поколінням жителів нашого міста.

Саме таким, корисним і важливим для жителів нашого міста подарунком, став новий навчальний корпус, який презентували в День народження Херсона в Школі гуманітарної праці Херсонської обласної ради.

"Нове триповерхова будівля, в будівництво якого вклали понад 6 млн. Бюджетних гривень, вже експлуатується за призначенням. Але поки навчальний процес проводиться тільки на першому поверсі, бо інша частина будівлі поки що в стані доукомплектації. На даний момент запущені 2 класу інформатики, кабінет фізики і кабінет робототехніки.

Повністю новий навчальний корпус буде використаний для навчання з жовтня поточного року. У будівлі будуть розташовуватися 8 навчальних класів, актовий зал, танцювальний зал. Новий навчальний корпус дозволяє збільшити кількість учнів ШГТ на 240 осіб
", - розповів директор НВК ШГТ Артем Кияновський і передав слово почесним гостям, які чимало зробили для того, щоб це будівництво стало можливим в наш непростий час.

До дня міста в Херсоні побудували нову школу (ФОТО)


"Це дуже хороший і яскравий приклад того як ми складину" (з обласного та державного бюджетів - ред.), Навіть в складних умовах економіки держави, фінансуємо будівництво нового корпусу школи - знаходимо кошти, щоб будувати храми Науки та Освіти", - оптимістично заявив глава Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв і пообіцяв добудувати у нового корпусу ШГТ багатофункціональну спортивну площадку.

До дня міста в Херсоні побудували нову школу (ФОТО)


"Уже сама поява таких нових шкіл - це потужний меседж для нашої молоді, щоб вони не їхали за кордон, а мали можливість отримати хорошу освіту тут - в Україні! Тому ми (влада - ред.) Все будемо робити, щоб молодь залишалася і створювала додану вартість для Херсона, області, для нашої країни", - запевнив народний депутат України Олександр Співаковський, який виділив на будівництво нового корпусу ШГТ 1,5 мільйона гривень зі свого депутатського фонду.

До дня міста в Херсоні побудували нову школу (ФОТО)


"Дуже добре, що в Херсоні будують нові школи, які обладнані сучасною технікою, - щоб наші талановиті діти могли отримати дійсно європейську освіту і розкрити свої таланти", - заявив голова бюджетної депутатської комісії Херсонської обласної ради Юрій Рожков, який багато робить для розвитку освіти і культури на Херсонщині.

До дня міста в Херсоні побудували нову школу (ФОТО)


Подарунок для Херсона вийшов справжнім. І підсумувати все вищесказане можна відомими словами, які на святі Знань в ШГТ процитував голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер: "... Хто економить на школах, буде будувати тюрми".

Тому: - Давайте будувати школи!

Добавить комментарий

Оставить комментарий