На Херсонщині підприємство працює на Росію

На Херсонщині підприємство працює на Росію

У Херсонській області, а саме в Каланчацькому районі знаходиться величезна і дуже продуктивне підприємство «Каланчацький комбінат хлібопродуктів», який займається переробленням та виготовленням хлібопродуктів зі злаків зібраних на полях Херсонщини.

Однак такий бізнес України ніяк не допомагає, оскільки його власники є громадянами Російської Федерації і саме туди йдуть всі фінансові кошти. Це батько і син, які зареєстровані за місцем проживання в Челябінській області, хоча обидва проживають в столиці Великобританії Лондоні. Більш того, обидва є депутатами Державної Думи Росії.

ПАТ «Каланчацький комбінат хлібопродуктів» виготовляє продукцію, яка виходить в продаж під брендом «Макфа», яка є однією з найпопулярніших в Російській Федерації, і вносить в казну країни-агресора приблизно півтора мільйона рублів на рік. З податкового збору продажів ТМ «Макфа» спонсорується армія РФ, яка, як відомо, проявляє агресію стосовно України.

В даний момент вже відома інформація про те, що в управлінні Національної поліції Херсонській області було відкрито кримінальний супровід на ПАТ «Каланчацький комбінат хлібопродуктів» за незаконне використання артезіанської води зі свердловин, пробурених на Херсонщині, а також за зловживання службовими повноваженнями які були при цьому використані.

Однак справа про корупцію і незаконне використання води незабаром закрили, прикрившись сумнівними доказами про законність, завод і все підприємство продовжує функціонувати.

Добавить комментарий

Оставить комментарий