Херсонські рятувальники за день допомогли двом матерям потрапити в квартиру до своїх малолітніх дітей(фото)

11 Вересня рятувальники 2 рази виїзжали на виклики, де малолітні діти випадково зачинили двері в квартирі та їхні матері не змогли самостійно потрапити у приміщення.
Про це вони повідомили на своїй сторінці у Фейсбук
11 вересня 2018 року о 13.54 на номер служби «101» м. Херсона надійшло повідомлення про те, що у квартирі малосімейного типу по вул. Олександрійській за зачиненими дверима одна перебуває малолітня дитина. За вказаною адресою виїхали рятувальники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області. Вони встановили, що поки мати вийшла на загальну кухню її синочок, якому трохи 2х років. зачинив випадково з середини вхідні двері. Рятувальники по трьох колінній драбині дісталися до квартири на другому поверсі і через вікно проникли у помешкання.
Після чого рятувальники відчинили вхідні двері з середини і мати змогла радісно обійняти свого малюка. Жінка щиро подякувала рятувальникам за допомогу і небайдужість.

Херсонські рятувальники за день допомогли двом матерям потрапити в квартиру до своїх малолітніх дітей(фото)Херсонські рятувальники за день допомогли двом матерям потрапити в квартиру до своїх малолітніх дітей(фото)


11 вересня 2018 року о 11 годині рятувальники аварійно - рятувальної частини Аварійно - рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Херсонський області виїхали на виклик за адресою : місто Херсон, вулиця Дімітрова. На місці з'ясувалось, що мати дворічної дитини вийшла на балкон квартири на сьомому поверсі, щоб розвісити білизну, а її син випадково зачинив двері на балконі. Мати самостійно відчинити двері не змогла. Сусідка почула крики про допомогу та викликала службу 101. Рятувальники прибули вчасно та допомогли жінці потрапити у приміщення квартири. Мати малолітньої дитини щиро подякувала рятувальникам за допомогу.

Херсонські рятувальники за день допомогли двом матерям потрапити в квартиру до своїх малолітніх дітей(фото)Херсонські рятувальники за день допомогли двом матерям потрапити в квартиру до своїх малолітніх дітей(фото)

Добавить комментарий

Оставить комментарий