В Херсоні відбудеться прем’єра документального фільму «Літопис «Чорного Тюльпану»

В Херсоні відбудеться прем’єра документального фільму «Літопис «Чорного Тюльпану»

У Палаці молоді та спорту Херсона 14 вересня 2018 року буде представлений документальний фільм «Літопис «Чорного Тюльпану». Захід відбудеться з 18.00 до 20.00.

О 18.00 відбудеться зустріч з творцями фільму - Вікторією Сімкіною, Костянтином Сологубом, а також з пошуковцями «Чорного Тюльпану». Документальний фільм розповідає історію сотні пошуковців, які добровільно, в складі Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан», взяли на себе відповідальну місію - шукати тіла загиблих захисників України і повертати їх додому. Літопис знятий криворізькими журналістами ТРК «Рудана» і знімальною групою «Чорного Тюльпану» - Вікторія Сімкіна (журналіст), Костянтин Сологуб (оператор), Сергій Ільченко (режисер монтажу) і самими волонтерами (які часто знімали так, щоб не помітили люди зі зброєю). Документальні кадри зафіксовані пошуковцями по лінії розмежування в 2014-2015 роках, запис спогадів відбувся в 2016 році, а монтаж - в 2017 році.

Вхід вільний. Обмеження: 18+.

За додатковою інформацією звертатися за тел: 068-20-15-506 (Дарина).

Також буде представлена книга нашого земляка Романа Набегова "Ни шагу назад", захисника України, який загинув у так званому «Зеленому коридорі» 29.08.2014 року при виході з Іловайська. Ця книга вийшла з друку на передодні Іловайської трагедії 28.08.2018 за ініціативи його мами Оксани Василівни.

Бажаючі можуть придбати цю книгу під час заходу(кошти підуть на повторний тираж для розповсюдження в бібліотеках навчальних закладів Херсонської області).
Джерело - Вгору

Добавить комментарий

Оставить комментарий