Херсонські радикали стали на захист Антонівської громади

Херсонські радикали стали на захист Антонівської громади

Херсонський осередок Радикальної Партії Олега Ляшка підтримав Антонівську громаду на пікеті в передмісті Херсона, в с. Кіндійка (офіційно - с. Антонівка). На зупинці 14 Східна, спільно з громадою радикали по телефону запросили пана Горело а Володимира, який виконуює обов'язки Антонівського селищного голови на цей пікет.

Він прибув трохи пізніше, ніж обіцяв, але приїхав.

Громада з обуренням зустріла представника Антонівської влади , бо питання з освітленням це питання не одного року! А воз як кажуть, і нині там! Діюча місцева Херсонська влада з'ясовуючи чия земля затягує з рішенням, хто уде вирішувати цю катастрофічну проблему, а страждає від цього Антонівська Громада, а саме мешканці Кіндійської промзони.

Ця проблема вже є багаторічною, і люди вимушені жити без світла вже дуже тривалий час. Було прийнято рішення при масовій присутністі місцевої громади на сесії Антонівської селищної ради для тиску на місцевих депутатів задля довгоочікуваного вирішення такого важливого для нормального життя питання. Херсонський осередок Радикальної Партії Олега Ляшка підтримує право на світло мешканців Кіндійської промзони та пі дтримує іх вимоги на сесії Антонівської селищної ради.

"Ми маємо вивести людей мешканців із тіні, і хай не буде у людей такого питання, як банальне право на нормальне життя! Доречі до нас надійшло звернення від мешканців також Антонівки з проблемою іншого плану, а саме відсутність води. Складається враження, що Антонівським народно-обраним депутатам та Антонівській селищній раді байдуже до проблем Антонівської громади" - зазначив Херсонський радикал Олександр Д`яков.
Херсонські радикали стали на захист Антонівської громади

Добавить комментарий

Оставить комментарий