Як у Гідропарку Нептуна зустрічали

Як у Гідропарку Нептуна зустрічалиДесята ранку 2 серпня, на пляжі Гідропарку вже десятки відпочивальників та дуже багато дітей чекають на початок свята День Нептуна, яке традиційно для віх бажаючих організовує Школа дитячого плавання Андрія Путілова.

Ось вона найбільш очікувана мить – на середині річки діти побачили човен, в якому до них прямує Нептун. Ще декілька хвилин й володар річок, морів та океанів долучається до дітей та починає з ними грати, танцювати та жартувати. Йому допомагають аніматори, ведучі та інструктори Школи плавання. Обов’язково – фото на згадку, Нептун виявився дуже популярним як у дітей, так й у дорослих.
Як у Гідропарку Нептуна зустрічали

Спортивні та веселі ігри передуються з купанням дітей під наглядом професійних інструкторів. Звичайно, сьогодні не було занять з плавання, але веселощі у воді були, бо діткам треба охолонути після естафет та танців.
Як у Гідропарку Нептуна зустрічали

- Заряд позитиву навіть не на день, а на тиждень після відвідування сьогоднішнього свята, - розповідає Андрій Путілов - ініціатор створення Школи дитячого плавання, яка вже десятий рік поспіль працює у Гідропарку. – Те, що Школа плавання за багато років навчила безпечній поведінці на воді тисячі дітей, спонукає мене не зупинятися. Перші так би мовити випускники Школи вже стали дорослими, деякі, навіть приводять на заняття вже своїх діточок. Для Херсона, який стоїть на Дніпрі, вміння плавати дуже важливо. Це питання безпеки дитини. Тому запрошуємо на заняття до Школи плавання у серпні. Ви ж бачите, в Школі не тільки корисно, але й цікаво, проходять веселі свята, бо зараз канікули, відпустки та всім хочеться трошки гарних емоцій.
Як у Гідропарку Нептуна зустрічали

Добавить комментарий

Оставить комментарий