Головний напрямок розвитку України - зменшити податки

 Головний напрямок  розвитку України - зменшити податки

Серед головних напрямків розвитку України, таких як досягнення миру, відродження економіки і перезавантаження державного управління, надважливим є питання зниження податків.

Податкове навантаження на економіку є однією з причин, чому Україна не може вийти на високі темпи економічного зростання. Високе фіскальне навантаження веде до тіньової економіки. Тільки за офіційними даними Мінекономрозвитку, загальний рівень тіньової економіки становить 33% від офіційного ВВП.

«Повинна бути змінена філософія держуправління. Ми - за зменшення податків, виступаємо за скасування податку на прибуток, за стимулювання підприємницької діяльності», - зазначає голова партії Андрій Ніколаєнко.

За словами народного депутата, лідера партії «Основа» Сергія Тарути, «все старе обладнання для ефективної модернізації промисловості потрібно замінити».

«Ініціативи щодо зниження податків - важливі для зменшення фіскального навантаження на економіку. Вони можуть сприяти скороченню тіньової економіки і збільшення виробництва», - переконаний голова Херсонського обласного осередку партії «Основа» В’ячеслав Яременко.

«Можливі ж втрати бюджету внаслідок зниження податків необхідно компенсувати скороченням необґрунтованих витрат Держбюджету у міру того, як економіка почне зростати внаслідок зменшення податкового навантаження на неї», - додав лідер Херсонської міської організації Ігор Семенчев.

Добавить комментарий

Оставить комментарий