Українська армія мобілізувала 500 офіцерів запасу

Українська армія мобілізувала 500 офіцерів запасу

До лав Збройних сил України призвано 500 офіцерів запасу віком до 43 років за 37-ма військово-обліковими спеціальностями. Як повідомляється на сайті Міністерства оборони України, всі офіцери закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та раніше не проходили військову службу.

З 15 червня офіцерів направлено на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти. Мета призову офіцерів — набуття ними практичних навичок й умінь для збройного захисту держави, збільшення кількості військово навчених осіб в запасі та підвищення рівня укомплектованості Збройних сил офіцерським складом. Після завершення підготовки передбачається призначення офіцерів на посади до небойових військових частин.

До участі в Операції Об’єднаних сил призвані офіцери не залучатимуться. Направлення їх до району операції Об’єднаних сил можливе лише у добровільному порядку після укладання контрактів. На офіцерів, яких призвано, розповсюджується весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом. Також за ними зберігаються місця роботи, посади і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форми власності.

Джерело

Добавить комментарий

Оставить комментарий