"Андрій Гордєєв та Олександр Співаковський вітають Луганщину з 80-річчям"

"Андрій Гордєєв та Олександр Співаковський вітають Луганщину з 80-річчям"
Луганщина – невід’ємна частина нашої великої та незалежної держави! Це край шахтарів, туризму і футбольного спорту. Тут живуть чудові люди.

Але святковий настрій потьмарюють реалії сьогодення. Протягом чотирьох років ми на всіх рівнях виборюємо наші Луганщину та Донбас у російського окупанта. Та я вірю - ми здолаємо труднощі, бо наша сила в єдності!

Херсонщина підтримує своїх співвітчизників на сході. Наші бійці захищають кордони держави, зокрема і в Луганській області. Небайдужі волонтери та активісти регулярно навідують військові підрозділи та допомагають цивільним. Також ми підтримуємо освітні зв’язки і кожного року приймаємо школярів з Луганщини на літній відпочинок на узбережжях Чорного та Азовського морів.

Я висловлюю велику вдячність та повагу голові Луганської обласної державної адміністрації Юрію Гарбузу, який вирішує актуальні для свого краю питання та докладає зусиль для становлення мирного життя.

Ще раз вітаю жителів Луганської області з визначною датою! Бажаю всім перш за все жаданого всіма миру, добробуту, міцного здоров’я та наснаги відроджувати рідну землю!

Луганщина – це Україна, і херсонці завжди готові підставити плече своїм братам і надати допомогу у будь-який час!
Слава Україні!
[center][/center]

Добавить комментарий

Оставить комментарий