Стартує 10-та ювілейна Школа плавання Андрія Путілова

Стартує 10-та ювілейна Школа плавання Андрія Путілова

З 18 червня у херсонському Гідропарку розпочинає роботу 10-та Школа дитячого плавання. Завдяки соціальному проекту Андрія Путілова тисячі дітей навчились впевнено поводитись на воді, отримали нових друзів та цікаво проводили час літніх канікул

Школа дитячого плавання – це унікальний проект в межах України. За 10 років професійні інструктори навчили впевнено триматися на воді та плавати сотні хлопчиків та дівчаток.

Для Херсона, який знаходиться на Дніпрі, поряд два моря – Чорне та Азовське – вміння плавати дуже важливе та навіть необхідне. Нажаль, сучасних басейнів, доступних для відвідування усіх бажаючих у Херсоні за ці роки не побільшало. Саме тому можливість навчитися безкоштовно плавати, отримати навички безпечної поведінки на воді, які формує Школа плавання, кожного року приваблює батьків та дітей. Тут не тільки корисно, але й цікаво та весело, бо разом можна проводити час на пляжі, веселитись на тематичних святах, які організовує Школа.

- В цьому році ми вже вдесяте будемо проводити Школу плавання на всім відомому пляжі у Гідропарку, - каже ініціатор проекту Андрій Путілов. – Як завжди на діточок чекають професійні інструктори, які сформують групи та будуть кожного дня вчити дітей плаванню. Принцип роботи Школи передбачає рівний доступ усіх дітей до занять, бо навчання плаванню є безкоштовним. Крім того, ми традиційно готуємо розважальні програми для дітей, запрошуємо усіх на святкове відкриття 21 червня, а також на свята, які будуть проводитися впродовж роботи Школи плавання.

За роки роботи Школа стала вже не тільке місцем у Гідропарку, де вчаться плавати. Важливо, що найбільш відповідальні діти, які проходили весь курс навчання отримували Сертифікати про проходження курсу безпечної поведінки на воді, а це означає автоматичне зарахування до неформального Клубу активних дітей та їх батьків. Члени Клубу зустрічаються не лише влітку, а й впродовж року. Разом учасники Школи плавання відвідують атракциони Джам-парку, разом зустрічаються на новорічній дискотеці. За словами Андрія Путілова, такий формат роботи дає можливість дітям зустрічатися впродовж року, товарищувати, розвиватись.

Тож, записуйтесь до Школи плавання! Ставайте сильнішими та впевненими у своїх силах! В цьому році Школа плавання готує для дітей багато сюрпризів! Зустрічаємось у Гідропарку цього літа!

Стартує 10-та ювілейна Школа плавання Андрія Путілова

Добавить комментарий

Оставить комментарий