Звернення голови обласної державної адміністрації з нагоди Дня медичного працівника

Звернення голови обласної державної адміністрації з нагоди Дня медичного працівника

Професійне свято працівників галузі охорони здоров’я згідно з Указом Президента України відзначається щороку у третю неділю червня. У поточному році День медичного працівника припадає на 17 червня.

Праця медичних працівників дуже важлива і необхідна для суспільства, адже саме від їхньої турботи та відповідальності залежить найцінніше – здоров’я і життя людини. Крім високої професійної майстерності, ця професія вимагає щирого співчуття, милосердя, чуйності та душевної теплоти.

На теперішній час в нашій області, як і по всій Україні, відбуваються структурні зміни щодо організації надання медичної допомоги на первинному рівні. Продовжується активний процес підписання декларацій між пацієнтами та сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами. Вперше в історії держави населення отримало право вільного вибору лікаря.

На Херсонщині в лікувально-профілактичних закладах служать ідеалам добра та людяності 3200 лікарів і 8270 середніх медичних працівників. Майже дві третини загальної кількості медичних працівників мають вищу і першу атестаційну категорію.

Шановні працівники медичної галузі! Прийміть щирі, сердечні вітання з нагоди Дня медичного працівника. Дякуємо усім, хто залишається вірним клятві Гіппократа: невтомним лікарям, турботливим медичним сестрам, відповідальним фельдшерам, уважним лаборантам. Ви – наші рятівники, наша надія у складні хвилини болю і страждань.

Низький уклін вам за самовіддану працю, мудрість та терпіння, високий професіоналізм і відкриті серця. Нехай радість життя, яку ви даруєте людям, повертається сімейним теплом, щастям та благополуччям до ваших домівок.

З повагою
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв

Добавить комментарий

Оставить комментарий