На Херсонщині на березі Чорного моря створюють спортивний хаб – Путілов

На Херсонщині на березі Чорного моря створюють спортивний хаб – Путілов

На Херсонщині на березі Чорного моря триває будівництво сучасного спортивного комплексу, проект якого презентували у кінці березня 2018 року.

У березні був зроблений перший крок – підписано меморандум про реалізацію проекту. Документ своїми підписами тоді скріпили представники чотирьох сторін – Міністерство спорту, Федерація легкої атлетики України, Херсонська ОДА та пансіонат «Прибрежний» як інвестор.

То що зараз відбувається у «Прибрежному»?

«Прибрежний» - будівельний майданчик

Наразі у «Прибрежному» тривають будівельні роботи, працює техніка. Журналістам та дорослим вболівальникам, що приїхали у «Прибрежний» на фінальні ігри Кубку по футболу Андрія Путілова, розповіли про хід будівельних робіт.

«У березні ми презентували новий проект модернізації олімпійського центру «Прибрежний». Сьогодні, 1 червня, тут тривають будівельні роботи і вже 23 червня заплановане офіційне відкриття першої черги Спортивного ядра», - розповідає громадський діяч, голова правління «Механічного заводу» Андрій Путілов.

Нагадаємо, спортивне ядро передбачає кругову легкоатлетичну доріжку на 4 смуги довжиною 400 м зі штучним покриттям, майданчик для легкоатлетичних стрибків в довжину, потрійних стрибків та стрибків з жердиною, спринтерську доріжку на 6 смуг довжиною 100 м, футбольне поле розміром 68х105 зі штучним покриттям, сертифікованим за стандартами Федерації футболу, 2 секторів ігрових багатофункціональних майданчиків (2 баскетбольних поля розміром 15,1х28,1 та 4 волейбольні майданчики по 9х18 м). Тут уже вклали 5 тисяч тонн щебеню. «Уявіть – територія, на якій тривають роботи складає майже 14 тисяч метрів квадратних.

Проведений значний об’єм робіт нашим підрядником – Південьпроектбудом. Через тиждень розпочнемо вкладати траву, - пояснює Сергій Дворовий, головний інженер Механічного заводу, який курує проект. – І за три тижні ми маємо закінчити ці роботи». Штучну траву на полі вкладатимуть під технічним наглядом іноземних спеціалістів, підкреслює Сергій Дворовий.

«Легкоатлетичний майданчик будується за новою технологією – тут буде шар, який у дощ вбирати в себе воду», - розповідає Андрій Путілов.

Херсонщині потрібна спортивна і туристична інфраструктуру Андрій Путілов пояснює: після анексії Криму виникла необхідність створення сучасних спортивних баз для українських спортсменів. Херсонщина – регіон, що межує з тимчасово окупованою АР Крим і тут можна створити таку спортивну базу. Цьому сприяє і наявність морів, і клімат.

«Тому ми зобов’язані створити спортивну і туристичну інфраструктуру», - каже Андрій Путілов.

Важливо, що сучасний спортивний комплекс у «Прибрежному» будують за рахунок коштів бізнесу, а не за бюджетні гроші. Надихнулися ініціатори цієї ідеї після візиту делегації Херсонщини у Голландію, де такі проекти реалізує саме бізнес.

«І це ми робимо через бізнес, тут немає жодної копійки коштів бюджетних, є кошти, які Механічний завод бере як кредит у банку. Вірю, що цей проект буде успішним, тому що сюди будуть спортсмени приїздити з інших областей України і за рахунок цих фінансових ресурсів ми будемо віддавати кредит», - відзначив Андрій Путілов.

Уже сьогодні «Прибрежному» надходять пропозиції від футбольних клубів України, які нині змушені виїздити на збори за кордон. Чому це вигідно для Херсонщини

« Я зацікавлений в тому, щоб сусідні пансіонати у Лазурному створювали такі самі комплекси. Насправді, дуже вигідно буде «Прибрежному», якщо селище буде мати славу спортивного комплексу», - пояснює Путілов.

«Прибрежний» може прийняти лише тисячу чоловік, тому спортсменів в країні вистачить на багато таких баз, каже він. А переможе тут, як і в спорті, сильніший. Зараз «Прибрежний» працює з червня по серпень, планується, що спортивний комплекс працюватиме з березня по кінець листопада. А це означає, що тут створять нові робочі місця.

«Фактично спортивний комплекс працюватиме три сезони і буде тут безпосередньо тут створено 200 робочих місць» - каже Путілов.

А ще, завдяки роботі спортивної бази, матимуть зиск і місцеві фермери, і мешканці Лазурного.

«Тому ми даємо старт для розвитку – «Прибрежний» створює такий спортивний хаб в Лазурному, нехай нашу ідею підхоплюють сусіди, так само створюють спортивну інфраструктуру», - каже Путілов.

Він також подякував за підтримку проекту місцевій владі – і Лазурного, і Скадовській РДА та ОДА.
На Херсонщині на березі Чорного моря створюють спортивний хаб – Путілов

Добавить комментарий

Оставить комментарий