Фінал Кубка Андрія Путілова – виграють сильніші

Фінал Кубка Андрія Путілова – виграють сильніші

1 червня на Херсонщині назвали переможців футбольного Кубка Андрія Путілова. Відбіркові ігри турніру, який вже став традиційним, проходили місяць. За право змагатися у фіналі боролися 36 шкільних команд з Білозерщини та Корабельного району Херсона. Лазурне, пансіонат «Прибрежний» - саме тут відбулися вирішальні ігри. На стадіоні із сучасним штучним покриттям у боротьбі за перемогу зійшлися чотири найсильніші команди – з Білозерки, Дар’ївки, Чорнобаївки та Херсона.

Засновник Кубка – успішний підприємець, громадський діяч і депутат Херсонської обласної ради Андрій Путілов уважно стежив за всіма чотирма відбірковими етапами змагань, навіть додаткове заохочення оголосив – приз глядацьких симпатій для команд, які зайняли друге місце. Їхнім учасникам дісталися комплекти спортивної форми.

Відкриваючи фінал футбольному Кубку в Лазурному, Андрій Путілов зазначив:
«Впевнений, сьогодні буде яскрава, насичена гра. До речі, пам’ятайте, не завжди перемагають м’язи, сила духа важливіша. Тож бажаю вам сили духа, щоб з нею ви домогтися високих результатів. Впевнений, тут, серед вас, стоять футболісти, які в майбутньому прославлять нашу спортивну Херсонщину. До перемог!»

Як і обіцяв засновник Кубка, на фінал змагань прибули футбольні зірки – представники ФК «Продексім». Це один із найвідоміших міні-футбольних клубів України, учасник Екстра-ліги Чемпіонату України. Поради футбольних метрів для юних спортсменів безцінні.
-Як стати чемпіоном?, - запитали юні футболісти з Чорнобаївки у Дмитра Холоші, який прославив «Продексім».
Все просто – слід багато тренуватися, не жалкуючи себе. І тоді буде результат, - відповів кумир. У першій грі стає зрозуміло – за перемогу не боротиметься чорнобаївська команда, вона зайняла четверте місто. Але юні футболісти не засмучуються. Кубок Путілова – змагання високого рівня, взяли участь у них це неабиякий стимул. Крім того, всі учасники фіналу у якості заохочення два дні провели на морському узбережжі в пансіонаті «Прибрежний».

Найзапекліша боротьба розгорнулася в останній грі, воно і зрозуміло – розігрувалася перемога. Великі надії вболівальники покладали на команду «Динамо-Дар’ївка», на фінал приїхав батьківський фан-клуб. Але цього разу фортуна виявилася на боці інших. Кубок Андрія Путілова завершився рахунком 5:1, перемогу здобула команда ЗОШ 47 м. Херсона, Дар’ївка – на другому місці, Білозерка – на третьому. -Знаєте, пристрасті у фіналі були такі, наче грали «Реал» і «Ліверпуль». Наші юні футболісти показали справжній клас, це була красива гра. Перемогли найдостойніші. Я щасливий, що фінал вдався. Тепер чикатимемо наступного Кубка, він обовязково буде влітку 2019-го, - підсумував Андрій Путілов.
Фінал Кубка Андрія Путілова – виграють сильніші
Фінал Кубка Андрія Путілова – виграють сильніші
Фінал Кубка Андрія Путілова – виграють сильніші
Фінал Кубка Андрія Путілова – виграють сильніші

Добавить комментарий

Оставить комментарий