У Каховці вібулося футбольне свято

У Каховці вібулося футбольне свято
11 червня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом за народним депутатом України Сергієм Хланєм взяв участь у відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям розміром 42 м х 22 м у місті Каховка.

Представники місцевої влади, школярі з батьками, юні футболісти і гравці з досвідом зібралися на стадіоні загальноосвітньої школи № 4, де відбулося справжнє футбольне свято.

«Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку знаходять втілення у реальних діях. Хочу подякувати всім тим, хто долучається і турбується про найголовніше - здоров’я наших дітей. Як дорослі ми розуміємо свою відповідальність і відкриваємо перспективи для підростаючого покоління»

звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Привітав майбутніх чемпіонів народний депутат Сергій Хлань:
«Такі майданчики мають бути в кожній школі. Наша мета – зробити так, щоб діти мали змогу займатися спортом будь-коли, хоч узимку. А якщо вони будуть сильними фізично, то розвиватимуться й інтелектуально».


Спорудження спортивного майданчика здійснювалось в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», і фінансувалося за рахунок державного бюджету на суму 701 709 грн та місцевого бюджету Каховської міської ради - 704 000 грн.

Осередком дитячо-юнацького футболу в місті є дитячо-юнацька спортивна школа Каховської міської ради, на базі якої футболом займається понад 160 учнів, які неодноразово ставали чемпіонами та призерами обласних змагань з футболу й футзалу. Команди постійно беруть участь в чемпіонаті області з футболу серед вікових категорій Ю-14 та Ю-16.


Крім дитячо-юнацького, живе і розвивається дорослий футбол. Так, міська команда СК «Каховка» (тренер Кузнєцов Дмитро) грає в чемпіонаті області та України серед аматорських команд, а в травні 2018 року СК «Каховка» стала переможцем кубку області.
У Каховці вібулося футбольне свято
У Каховці вібулося футбольне свято
У Каховці вібулося футбольне свято
У Каховці вібулося футбольне свято
У Каховці вібулося футбольне свято

Добавить комментарий

Оставить комментарий