Херсонщина посіла перше місце в Україні за темпами нарощування інвестицій.

Херсонщина посіла перше місце в Україні за темпами нарощування інвестицій.

Коли об’єднаються зусилля Президента, Уряду, парламенту і національних виробників, тоді можливо досягти успіху – це принципова позиція Петра Олексійовича Порошенка, яку Глава держави озвучив під час урочистого відкриття виставок «Суднобудування-2018» і «Водний транспорт» на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», що у Миколаєві.

І вона вже має результати. Значно покращився інвестиційний клімат, зокрема прикордонна Херсонщина, що межує з окупованим Кримом, посіла перше місце в Україні за темпами нарощування інвестицій.

Впевнений, що публічно підписаний Президентом Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо збереження та розвитку вітчизняної суднобудівної промисловості» сприятиме відродженню суднобудівної галузі південних областей країни, зокрема і Херсонської. Адже сьогодні вкрай важливо розкривати транзитний потенціал українських річок і підтримувати національну економіку!

Бажаю успіхів Петру Порошенку в його подальших рішучих діях щодо виведення України у 50-ку найкращих країн світу з інвестиційним кліматом! Президент закликає об'єднати зусилля, щоб парламентарі підтримали український народ і його ініціативу про заміну податку на прибуток на виведений капітал. «Все, що ти вклав, ставка оподаткування буде нульовою. Все, що ти вивів для споживання і поклав в кишеню – плати податки», - зазначає Глава держави.

Тож об'єднаємося заради кращого майбутнього України!


Таке повідомлення залишив на своїй фейсбук сторінці Андрій Гордєєв.

sofyiSaply
sofyiSaply от 11 июля 2018 00:51
, : https://youtu.be/1hbLaY2mxgM?list=UUpTVjMcNkWEmjFd7hdEqbLQ
Добавить комментарий

Оставить комментарий