Кубок Андрія Путілова: у фінал потраплять найсильніші (фото)

Кубок Андрія Путілова: у фінал потраплять найсильніші (фото)

Тривають відбіркові ігри до фіналу футбольного Кубка Андрія Путілова, який на початку червня відбудеться у Лазурному. Вже визначено переможців трьох попередніх етапів, проведених у Чорнобаївці, Дар’ївці та Білозерці, на черзі – Херсон, через велику кількість команд змагання в обласному центрі вирішили розділити на два дні. Перші відбіркові ігри проходять на стадіоні ЗОШ №47. Минулої суботи тут змагалися 10 команд шкіл Корабельного району Херсона.

З футбольним святом учасників привітав засновник Кубка – Андрій Путілов.

Можливо, ось тут, серед вас, стоять нові Шевченко, Ребров, майбутні футбольні зірки. Сьогодні буде нелегке змагання і переможуть найсильніші. Щиро бажаю вам перемоги, бажаю потрапити у фінал, який, як ви знаєте, відбудеться на морському узбережжі. Тож вперед, до перемог!

звернувся до юних футболістів Андрій Путілов.

Поряд з учасниками змагань – їхні тренери, шкільні вчителі фізкультури оцінюють шанси своїх підопічних. Олена Котенко привезла команду Херсонської гімназії №1. Педагог не приховує – цьогоріч юні футболісти зайняли перше місце серед команд Корабельного району Херсона. На Кубок Путілова діти поспішали з радістю, бо хочуть перемогти у відбіркових змаганнях.

Хочеться побажати, щоб таких змагань, які сьогодні проводяться, було якомога більше. Тому що діти дуже чекають на гру, ви не уявляєте, які емоції вони тут отримують, скільки задоволення! Це дуже велика справа – розвиток футболу і взагалі спорту. Дякую організаторам змагань за те, що наші діти так цікаво і корисно проводять вільний час

зазначила вчитель фізкультури Олена Котенко.

12-річний Іван Педь навчається у Херсонській школі №47. У цьому навчальному закладі теж дуже потужна футбольна команда. Із м’ячем на «ти» шестикласник вже понад п’ять років, відколи його відібрали у місцеву команду. Юні футболісти тренуються майже щодня. Сам же Іван має зам кумира Мессі і хоче стати професійним футболістом.

До речі, переможцями ігор першого відбіркового дня у Херсоні стали саме команди ЗОШ №47 та гімназії №1. Наступної суботи, 19 травня, на цьому стадіоні відбудеться другий відбірковий день. Цього разу змагатимуться 6 команд.

Сьогодні у цих хлопчаках ми виховуємо спортивний дух, дух конкурентної боротьби. Потім це знадобиться їм у житті. Хочу, щоб наші, херсонські діти, росли з усвідомленням того, що варто змагатися, добиватися, перемагати. Спорт виховує найкращі якості і відкриває можливості

зазначив Андрій Путілов.

Кубок Андрія Путілова: у фінал потраплять найсильніші (фото)
Кубок Андрія Путілова: у фінал потраплять найсильніші (фото)
Кубок Андрія Путілова: у фінал потраплять найсильніші (фото)

Добавить комментарий

Оставить комментарий