Журналістам розкажуть про енергопроекти, які фінансуються ЄС, в Голій Пристані

Журналістам розкажуть про енергопроекти, які фінансуються ЄС, в Голій Пристані

23 травня програма Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) разом із Голопристанською міською радою та ХОГО «Регіональна рада підприємців» проводить виїзний прес-тур для журналістів південноукраїнських та національних медіа щодо практичних аспектів реалізації проектів в сфері термомодернізації будівель та теплопостачання бюджетних закладів на прикладі місті Гола Пристань (Херсонська область).

Захід присвячено демонстраційному проекту «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань», що фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти».

Проект включає глибоку термореновацію школи №1 та заходи з енергоефективності в дитячому садку №1 «Олімпієць», а також реконструкцію тепломереж та комунальної котельні із заміщенням природного газу біопаливом, яка обігріває ці заклади.

Під час прес-туру журналісти національних, регіональних та місцевих медіа матимуть можливість ознайомитись з технічною інформацією про вже виконані та заплановані роботи, почути розповіді команди, яка реалізує проект, зустрітись з керівництвом міста та області, відповідальними особами Представництва Європейського Союзу в Україні, відвідати вже готові об’єкти, а головне - поспілкуватись з людьми, які проживають у Голій Пристані, та дізнатися, як вони оцінюють зміни у своєму місті.

Протягом прес-туру журналістам-учасникам буде надаватись повна інформаційна, технічна та консультативна підтримка: ви матимете можливість записати необхідні інтерв’ю з особами політичного рівня, технічними експертами, міжнародними консультантами та мешканцями міста; ви зможете відзняти або отримати фото- та відеоматеріали з усіх етапів виконання проектів.

Також на зустрічі будуть присутні представники інших проектів, фінансованих у рамках Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти», тож ви матимете можливість коротко ознайомитись також і з низкою інших позитивних практик підвищення енергоефективності в українських містах для використання у своїй подальшій журналістській роботі, отримавши при цьому необхідні контакти.

Крім інформаційного супроводу, організатори також беруть на себе всі витрати, пов’язані з Вашою участю у прес-турі, в тому числі трансфер автобусом з Херсону та в зворотному напрямку, а також харчування. За окремим нескладним попереднім погодженням ми також компенсуємо регіональним учасникам вартість доїзду до Херсону залізничним транспортом та, за необхідності, - проживання в готелі.

Орієнтовна тривалість прес-туру – з 10:00 до 17:00 (час відправлення та повернення до Херсону).
Для участі в прес-турі зацікавленим журналістам та представникам редакцій слід до 21-го травня пройти нескладну процедуру реєстрації за посиланням

У разі виникнення додаткових запитань – національний комунікаційний експерт Програми CoM-DeP Олександр Шумельда (oleksandr.shumelda@gmail.com, +38(050)371-28-67) допоможе вам отримати відповідь.

Добавить комментарий

Оставить комментарий