Міжнародний Республіканський Інститут провів семінар для політичних партій

Міжнародний Республіканський Інститут провів семінар для політичних партій


Міжнародний Республіканський Інститут (МРІ) працює з місцевими партійними осередками, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування по всій території країни, зосереджуючи свою діяльність на регіональному та місцевому рівнях.

Серія навчальних програм розпочалася саме з Херсонської області.

23 квітня у Херсоні пройшов перший семінар для політичних партій по організації партійної роботи у міжвиборчий період.

Були присутні більше 50-ти представників від різних партійних організацій та громадські активісти.

Як зазначив представник МРІ В‘ячеслав Ліпецький, співпраця з Херсонщиною є дуже важливою та має бути корисною для громади.
Керівник Херсонської міської організації НАРОДНИЙ ФРОНТ Костянтин Хутковський разом із місцевими та районними однопартійцями також взяли участь у семінарі.

Тренерами були Юрій Громовський та Олег Половцев.

Вони поділилися своїм досвідом з присутніми: розповідали про імідж політичної партії та політика, організацію роботи партійного осередку в місті, особливості роботи партії в міжвиборчий період та роботу з місцевими проблемами для різних груп населення.

«Впевнений, що цей семінар для політичних партій по організації партійної роботи в міжвиборчий період, став повчальним для всіх. Я задоволений, що наша команда була присутня на цьому заході. Той «запал» та нові знання, які дали нам тренери, допоможуть спрямувати наші сили на вирішення важливих суспільних проблем.»
прокоментував Костянтин Хутковський.

Саме завдяки роботі МРІ в Україні, партії починають діяти більш конкретно та відповідально, реагуючи на потреби громадян.

Добавить комментарий

Оставить комментарий