Україна має надійних союзників у США - Путілов

Україна має надійних союзників у США - Путілов

Зустрічі з діючими американськими політиками - це можливість зав‘язати нові контакти та обговорити перспективні проекти для Херсонщини та загалом України, підкреслює Андрій Путілов, розповідаючи про робочій візит до США.

- Мав честь зустрітися з дуже досвідченими Конгресменами та політиками вищого рівня, як то Майкл Карпентер, який нині очолює офіс Байдена, а також готується до наступних виборів! Також провів зустріч у Державному департаменті США з провідними фахівцями, які займаються Україною. Це якраз співпало з призначенням державним секретарем Майка Помпео, який повністю на стороні України та є надійним союзником! Крім цього провів кілька зустрічей в NED та Національно-демократичному інституті міжнародних відносин США, - розповів Андрій Путілов та підкреслив, що під час спілкування відчувається підтримка України.


Важливо, що постійно відбувався обмін думками. Це дозволяє американським партнерам більш детально дізнаватись про ті зміни, які відбуваються у нашій країні, відчувати настрої та будувати співпрацю між країнами.

Добавить комментарий

Оставить комментарий