Херсонський мер багатіє, поки містяни сидять без грошей

Херсонський мер багатіє, поки містяни сидять без грошей

Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко відзвітував про доходи за 2017 рік. Він задекларував кілька квартир, земельних ділянок та… паркан, як би дивно це не звучало. Але про все по порядку.
Володимир Миколаєнко разом з дружиною Марією володіє трьома квартирами в Херсоні, загальною площею 160 м2. Також родині належать три земельних ділянки загальною площею майже 7 тисяч м2, найменший з яких (450 м2) знаходиться у Херсоні, а два інших (2,5 тис та 3,9 тис м2) - у Залізному Порту. Хоча в минулорічній декларації ділянка площею 3,9 тис м2 була задекларована в Херсоні.
Також херсонський міський голова задекларував паркан, який знаходиться у Залізному Порту, та ємність для господарсько-побутових потреб площею 18 м2, однак, що це за ємність не повідомляється. Як свідчить оточення мера, Володимир Миколаєнко будує на своїй земельній ділянці у курортному селищі готель.
Про автомобілі, а також про інше рухоме й нерухоме майно, яке б належало родині херсонського мера, у декларації не згадується. Пересувається херсонський міський голова на автомобілі, що належить його зятю.
Офіційний заробіток родини впродовж 2017 року становить 357,5 тис гривень, більша частина з яких - це зарплатня, отримана Володимиром Миколаєнко за виконування обов’язків херсонського міського голови. Цьогорічний дохід родини мера становить 134,75% від минулорічного. Окрім того, родина має ще майже 230 тис грн. заощаджень у вигляді готівки та на банківських рахунках. Порівняно з минулим роком, сума заощаджень збільшилася майже на 40%.
Також в особистій власності херсонського мера знаходяться пакети акції чотирьох вітчизняних підприємств:
–ВАТ "Лисичанський завод гумових технічних виробів" ;
- ВАТ «НДІ автоматизації промисловості»;
- ВАТ "Херсонобленерго";
- ВАТ "Реалізаційна база"
Отож, можна зробити висновок, що 2017 рік був для Володимира Миколаєнка прибутковим, як і попередні роки на посаді міського голови міста Херсона. І зараз вже й ніхто не згадає, того Миколаєнка, який пройшов до херсонської мерії, задекларувавши заробіток лише в 4 тисячі гривень.
Резюмуючи, додамо, що, якщо порівнювати заробіток міського голови з його теперішніми активами, можна сказати точно, що Володимир Миколаєнко зміг «підняти бабла».
Джерело

Добавить комментарий

Оставить комментарий