На Херсонщині створять і базуватимуть поліцію Криму

На Херсонщині створять і базуватимуть поліцію Криму

Перший заступник глави Нацполіціі В’ячеслав Аброськін під час зустрічі з першим заступником постійного представника президента в Криму Ізетом Гдановим заявив, що комплектування патрульної поліції Криму планують завершити до кінця 2018 року.
Про повідомляє прес-служба Національної поліції України.
Аброськін зазначив, що зараз йде процес комплектування структурних підрозділів кримської поліції. До кінця поточного року планується завершити комплектування частини підрозділів, зокрема — патрульної поліції Криму.
Також у повідомленні зазначено, що: “комплектування поліцейських підрозділів у Херсоні українська контррозвідка затримала офіцера так званих спецслужб "ДНР" дозволить ефективно протидіяти різноманітним правопорушенням, а також діяльності сил, які запускаються спецслужбами РФ на територію материкової частини України”.
В свою чергу перший заступник постійного представника президента в Криму Ізет Гданов повідомив, що однією з причин формування патрульної поліції Криму до кінця року є нестача патрульних у Херсонській області, щоб контролювати ситуації у регіоні, який межує з тимчасово окупованим Кримом.
"Кількість поліцейських, які були до анексії Криму в Херсонській області, залишилась на тому ж рівні. Тому там немає достатніх сил поліції, щоб повноцінно відпрацювати ту ситуацію, яка склалася. Через кожен з трьох пунктів пропуску проходять наші громадяни, до 44 тис. людей проходять щомісяця тільки в один бік у пункті пропуску в селі Чонгар", — прокоментував Гданов на "Громадському радіо".
За його словами, з боку окупанта йдуть постійні спроби дестабілізувати ситуація на материковій Україні. Тому патрульна поліція повинна буде реагувати на це в межах своєї компетенції.
"Ми повинні сформувати на материковій Україні всі структури, щоб, коли настане час звільнення Автономної Республіки Крим, ці підрозділи будуть передислоковані до Криму", — відповів Гданов на питання про те, чому не можна було посилити патрульними поліцію в регіоні.

Добавить комментарий

Оставить комментарий