Ляшко: Живіть до ста років! Процедура похорону не зміниться

Ляшко: Живіть до ста років! Процедура похорону не змінитьсяЛідер Радикальної партії назвав істерію навколо «поправки Лозового» брудною провокацією, організованою опонентами для дискредитації його команди.

Політик запевняє: ініційовані його колегою Андрієм Лозовим зміни в КПК не мають нічого спільного з тими вигадками, які розтиражували у новинах. Поправка ніяк не зашкодить простим людям, оскільки спрямована проти свавілля правоохоронців. Саме правоохоронці за підтримки олігархів, на думку лідера РПЛ, і замовили кампанію проти Лозового. Сам автор поправки прокоментував ситуацію так:

«Поки брехня обійде півсвіту, правда одягне штани - писав видатний британський прем'єр-міністр Уїнстон Черчілль. Ви всі стали свідками огидною медіа-кампанії, яка розпочалася з замовних сюжетів. Це робилося брудно і цинічно, щоб дискредитувати мене і нашу команду, тому що вони нас бояться. Кілька днів тривала ця брудна кампанія. Розповідали, що мовляв через «правки Лозового» неможливо буде поховати людину з 15 березня. Минуло 15 березня, і що? Всі переконалися, що це була брехня», - зазначив Андрій Лозовий

Слова народного депутата підтвердили і в Апеляційному суді Івано-Франківської області.

Там роз'яснили, що згідно з новаціями кримінально-процесуального кодексу України, будь-яку експертизу, в тому числі, судово-медичну, з 15.03.2018 буде призначати слідчий суддя, але тільки в рамках кримінального провадження. Тобто, у випадках насильницької смерті і тільки після реєстрації повідомлення про кримінальне правопорушення. Адже тільки експерт видає лікарське свідоцтво про смерть, якщо вона настала внаслідок травми, отруєння, ураження струмом, дії інших зовнішніх факторів, раптової смерті дітей у віці до 1 року і якщо особистість померлого не встановлена. Якщо ж людина померла природною смертю, дія нововведень кримінально-процесуального законодавства на процедуру видачі дозволу на його поховання не поширюється. Іншими словами, правила поховання в Україні не змінилися, змінився тільки суб'єкт, який призначає експертизу: не слідчий, а слідчий суддя.

Олег Ляшко детально пояснив, яку мету переслідували ініційовані його колегою зміни в КПК.

«Кого захищають опоненти наших змін в законодавство? Прокурорів і суддів. Вони ні слова не сказали про захист простих українців. Проти людей фальсифікують кримінальні справи, роками імітують розслідування, щотижня вимагають хабарі. Коли ми перекрили цю корупційну «годівницю», обмежили терміни проведення слідства - вони всі стали на вуха. Бо на відміну від влади, яка лише імітує боротьбу з корупцією, ми прийняли зміни, які реально покладуть край корупції в правоохоронній системі», - зазначив Ляшко.

Андрій Лозовий з трибуни парламенту звернувся до українців, яких недобросовісні ЗМІ обдурили інформацією про зміну правил поховань.

«Мені дуже шкода людей, бабусю або дідуся в селі, які почули або побачили цю брехню, повірили і щиро переживали. У своєму бажанні очорнити нашу команду замовники цих фейків опустилися нижче плінтуса. Вони настільки бояться правди, що готові перейти всі моральні межі», - зазначив Лозовий.

Народний депутат зазначив, що поправка, яку він подав до КПК, є найбільш антикорупційної за всю історію українського законодавства.

«Роками правоохоронці по всій країні творили беззаконня. Ми всі бачили, як відкривали справи без всяких підстав і кидали людей за ґрати, щоб віджати бізнес. Я знаю багатьох людей, які відсиділи багато років ні за що. Моя поправка обмежує термін досудового слідства, тому такого більше не буде. Зверніть увагу, яке колосальний опір йде з боку всіх силових структур, вони об'єдналися проти нашої реформи, проти моєї правки, яка ламає корупційні схеми, ламає багатомільйонні годівниці на місцях», - підсумував Лозовий.

Nikki Hope
Nikki Hope от 10 июня 2018 23:31

Old citizens are the pride of a nation an it should be because they have made efforsts to build country.there aer lots of challanges that they had to face like Bike Price in PakistanFAW Car Price in PakistanToyota Car Prices in PakistanSuzuki Pakistan Price List and amazingly Honda Cars Pakistan Price List. All of these are really minor issues we are asuming but on that time it was really a challanging. Many Thanks. 

Добавить комментарий

Оставить комментарий