Ляшко-Гонтаревій: Ви не впорались із обов’язками голови НБУ (Відео)

Ляшко-Гонтаревій: Ви не впорались із обов’язками голови НБУ (Відео)Знецінення гривні у 4 рази та зубожіння українців – головні «досягнення» Валерії Гонтаревої на посаді голови Нацбанку. Так вважає лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Після звіту Гонтаревої у парламенті політик зауважив, що вона не впоралась із обов’язками, які були на неї покладені із червня 2014 року, а також нагадав, що він єдиний народний депутат, хто не голосував за її призначення.

«Всі українці мають змогу переконатися, що за 10 місяців відпустки Гонтарева чудово виглядає. На жаль, не так чудово виглядає гривня, за стабільність якої вона мала честь відповідати і з цим не впоралась. На момент її призначення курс гривні до долара був 11,8. Сьогодні, коли вона звітує про свої успіхи, курс гривні до долара перевалює за 26. А бували моменти, коли був і за 30 з «гаком». Тобто, з конституційним обов’язком забезпечення стабільності грошової одиниці вона не справилася», - наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ переконаний, що Гонтарева має вибачитись перед українцями за провальну політику Нацбанку.

«Люди, на відміну від вас, отримують копійчані зарплати і пенсії. І щодня в результаті політики, яку проводить Нацбанк, у мільйонів українців знецінюються зарплати, пенсії та заощадження. Тому, найбільше хвилює українців не те, як ви виглядаєте, працюєте ви чи відпочиваєте, а те, чи зберігаються їхні заощадження, які вони все життя тяжко заробляли. От про що ви мали вийти і сказати: «Мільйони українців, вибачте мене, що в результаті моєї політики у вас в 4 рази знецінились зарплати та пенсії і я не виконала те, що обіцяла вам, коли мене тут призначали!», - звернувся до Гонтаревої Ляшко.

Команда Радикальної партії пропонує альтернативу нинішній політиці Нацбанку, ключове положення якої – робота і зарплата для українців.

«Щоб Національний банк проводив політику, в результаті якої національна економіка та національний бізнес розвивалися, а заощадження громадян України збільшувалися – команда Радикальної партії запропонувала зміни до Конституції. Ми пропонуємо покласти на Нацбанк обов’язок сприяння інструментами грошово-кредитної політики економічному зростанню та працевлаштуванню українців. Щоб мільйони людей не їздили по закордонах в пошуках роботи, щоб національний бізнес мав дешеві кредити, щоб зарплати і пенсії українців не знецінювались», - підсумував Ляшко.

Добавить комментарий

Оставить комментарий